Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Nivel de trai

Semnal bun da'... prost

De ce statiile de radio FM nu ren...

Pe unde pot sa gasesc statistici ...
 Este reconditionat acest laptop?

Prelungire fire electrice

Amintiri despre satelit si retran...

Care este cel mai bun mod de a pr...
 Recomandare centrala termica apar...

samsung Xcover 5 Nu mai vrea

Telefon de budget pentru filme 10...

Recomandare serviciu / firma recu...
 La mulți ani @Piniuli!

Pret inghetata corso kaufland?

La multi ani @Constantin si Elena...

La mulți ani @Ion_Bumbu!
 

Euromobila, canapele

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
22 răspunsuri în acest subiect

#19
accelerator

accelerator

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.146
  • Înscris: 20.03.2007
A mea dupa vreo 2 ani a inceput sa se dezintegreze. Acum dupa vreo 6 ani, din 4 capace ale diverselor lazi (canapea + fotolii) mai merge doar unul. Nu recomand!

#20
Vali_Active

Vali_Active

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 8
  • Înscris: 09.08.2012
Vin si eu cu completari.
Euromobila este o fabrica de canapele, o fabrica ce produce respectiva canapea conform comanda primita.
Produce deci o canapea exact asa cum primeste comanda si pentru pretul respectiv.

Eu am cumparat o canapea si doua fotolii iar pentru ca-mi placea o canapea facuta de mobila dalin dar nu produceau si fotolii am nimerit pe un site de mobila e-monalisa dot ro care mi-a comandat canapeaua la dalin si fotoliile la euromobila.
Mi-au explicat ce inseamna pret-calitate, am ales calitate si atat canapeaua cat si fotoliile par a fi produse in aceeasi fabrica, pe acelasi material (teflonat-antipata).
Astia stiu si ce sa le ceara, au si contract intre ei si le dau comenzi f multe, nu-si permite euromobila sa-i piarda de clienti.
Le am de 2 ani (canapea extensibila dalin, fotolii extensibile euromobila) si sunt ca in prima zi, impecabile.
Deci... recomand euomobila si dalin in egala masura si le multumesc fetelor de la e-monalisa pt. explicatii si rabdare.

#21
Clovis

Clovis

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 8.215
  • Înscris: 24.04.2007

View PostVali_Active, on 25 decembrie 2013 - 18:12, said:

Vin si eu cu completari.
Euromobila este o fabrica de canapele, o fabrica ce produce respectiva canapea conform comanda primita.
Produce deci o canapea exact asa cum primeste comanda si pentru pretul respectiv.

Eu am cumparat o canapea si doua fotolii iar pentru ca-mi placea o canapea facuta de mobila dalin dar nu produceau si fotolii am nimerit pe un site de mobila e-monalisa dot ro care mi-a comandat canapeaua la dalin si fotoliile la euromobila.
Mi-au explicat ce inseamna pret-calitate, am ales calitate si atat canapeaua cat si fotoliile par a fi produse in aceeasi fabrica, pe acelasi material (teflonat-antipata).
Astia stiu si ce sa le ceara, au si contract intre ei si le dau comenzi f multe, nu-si permite euromobila sa-i piarda de clienti.
Le am de 2 ani (canapea extensibila dalin, fotolii extensibile euromobila) si sunt ca in prima zi, impecabile.
Deci... recomand euomobila si dalin in egala masura si le multumesc fetelor de la e-monalisa pt. explicatii si rabdare.
Eu am una turceasca de 900 ron si de 2 ani dorm zilnic pe ea si nu are nimic. E ca in prima zi. Mai am si o canapea de 7000 ron (cu 2 fotolii) romaneasca in care nu s-a dormit decat de vreo 3 ori in 5 ani si care arata execrabil. Iti vine sa-i dai foc. Deci nu mai vorbi de calitate la canapelele romanesti ca imi vine sa vomit.

#22
nicoleta1234

nicoleta1234

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1
  • Înscris: 22.11.2014
Eu dorm zilnic  pe o canapea Odessa de 7 ani si este impecabila , soacra mea are un coltar Atlanta cu 3 locuri in sufragerie pe care si doarme , si pe langa faptul ca arata foarte bine, este cochet, confortabil, se si doarme foarte bine pe el. Recomand cu incredere !!

#23
noname91

noname91

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 16
  • Înscris: 29.05.2014
Buna ziua,
Hai sa sa va povestesc experienta mea cu domnul Serban Alex de la http://www.canapele-comanda.ro.
Am vazut din intamplare ca face canapele pe comanda (cautasem pe piata un coltar cu anumite dimensiuni si nu gasisem), asa ca ne-am hotarat sa facem o comanda pentru un coltar asa cum ni-l doream noi.
Mare gresala!!! A venit domnul Alex intr-o duminica sa vada exact despre ce model de coltar e vb, dimensiuni, tip de material , tot. A spus ca il face exact ca in poza. Am specificat faptul ca imi doresc sa aiba lada pentru ca nu am spatiu de depozitare mai deloc.
Ok! Termen de livrare ne-a dat 3 sapt, a zis ca totul costa 3500 lei si trebuie sa dam un avans de 1500 lei. Totul ok, am achitat avansul, ne-a dat o chitanta.
Intre timp in astea 3 sapt eu personal l-am mai sunat de cateva ori pentru ai mai spune cateva preferinte pentru coltar.
Peste 4 sapt intr-o seara la ora 22:00 ne suna ca e gata si a doua zi il aduce.
A venit a doua zi cu o duba si un tip cu mana rupta, dc nu era sotul nu stiu cum il urca in apartament pentru ca a spus camontarea e gratuita.
Cand sa intre cu el in apartamnet panica nu intra!! A trebuit sa ii demonteze tetierele si picioarele pentru a putea intra, nu mai zic ca ne-a zgaraiat usa, parchet, tot!!
Cand l-a asezat am constatat ca nu are lada de care vorbisem. Ca scuza a spus ca a incercat sa faca lada de depozitare dar nu a putut din cauza bratelor care erau prea inalte si ca noi am tinut neaparat sa facem picioarele asa!
Mi-a cazut tot cerul in cap!!! Imi venea sa ii arunc cu tot cu canapea pe geam! L-am intrebat de ce nu a putut sa ne sune, sa ne explice despre ce e vb...nu stia ce sa zica decat ca e vina lui ca nu a sunat.
Si ca sa se scoata cumva ne-a zis ca ne face o lada mobila pe care sa o punem langa coltar! De aproximativ 2 luni ma tin de el cu tel si sms-uri sa intreb cand imi livreaza lada respectiva. Nu imi mai raspunde la tel, imi da ocupat!!
Prosti am fost ca i-am dat toti banii si fara nicio factura pe ei! Deci mare sfat: EVITATI ACEST SERBAN ALEX!!Este un agitat, vrea sa aiba catmaimulte comenzi, le face repede doar ca sa isi ia banii.
Evitati NIKALEX_CANAPELE!!!!

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate