Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mentenanta Acoperis

Cheder deteriorat , zgariat, cum ...

Laptop HP 15-AF001NQ, AMD E1-6015...

Blat de bucatarie lungime 4,60 m
 Termostat incalzire si racire

Configurare retea cu modem Vodafo...

Curtea Penala Internationala soli...

Sunt obligate bancile sa opteze p...
 Pensie anticipata partiala cu cer...

Subscriptii

Cat ar costa acest poster, se poa...

Cum sa scapam de sobolani?
 Alser Forest SA a dat teapa de 1,...

COD Eroare ABS ( Ford Mondeo MK5 )

Implanturi dentare clinici Consta...

Viata cu butelie versus retea de ...
 

Fiat Doblo Panorama 1,4 Fire Dynamic 2006

- - - - -
  • Please log in to reply
291 replies to this topic

#289
alex91_bv

alex91_bv

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 29.04.2010
salutare!am stat toata seara si am citit parerile si defectele de la Fiat doblo.a mea e fabricata in 2003.am luat-o la 60,000 km din italia ( de la ea de acasa ) iar acuma am peste 150,000 iar de cand este la mine nu am schimbat decat ulei filtre bateria cauciucuri fata placute si distribuita.acuma trebe sa schimb discurile si schimb si placutlele.in rest merge ata.are motor de 1,9 si trage de numa numa.cel mai mult i-am dat 185.tata a auns la 190 dar greu.pana la 160 trage bine :) .consum in oras am ajuns la 7-8l/100km iar in afara cel mai putin la 4,8l/km fara aer c .

Attached Files



#290
wallkunst

wallkunst

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 332
  • Înscris: 26.04.2005

View Postalex91_bv, on 29th April 2010, 21:37, said:

salutare!am stat toata seara si am citit parerile si defectele de la Fiat doblo.a mea e fabricata in 2003.am luat-o la 60,000 km din italia ( de la ea de acasa ) iar acuma am peste 150,000 iar de cand este la mine nu am schimbat decat ulei filtre bateria cauciucuri fata placute si distribuita.acuma trebe sa schimb discurile si schimb si placutlele.in rest merge ata.are motor de 1,9 si trage de numa numa.cel mai mult i-am dat 185.tata a auns la 190 dar greu.pana la 160 trage bine :) .consum in oras am ajuns la 7-8l/100km iar in afara cel mai putin la 4,8l/km fara aer c .
ai luat o masina buna:
http://www.promotor....n-8-ani-5970897

#291
wallkunst

wallkunst

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 332
  • Înscris: 26.04.2005
Masina din titlu a ajuns la 203000 km si face anul acesta 11 ani ☺.
Cred ca o vand,e timpul pentru o schimbare .

Edited by wallkunst, 06 July 2017 - 17:29.


#292
LauCalin

LauCalin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,155
  • Înscris: 08.12.2008
Pai si asa sec ne spui ca vrei sa o vinzi? Zi-ne cum te-ai impacat" cu ea in toti anii astia, ce ai schimbat, daca a costat mult, cam cat consuma, daca ai mai cumpara o data masina asta... chestii de-astea.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate