Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?
 Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...
 Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina
 Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei
 

Pro Evolution Soccer 6

- - - - -
  • Please log in to reply
37 replies to this topic

#1
S@BYN

S@BYN

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 143
  • Înscris: 15.06.2006
Cel mai tare simulator pana acum . Este cu 100 de metri peste fifa 07... grafica de exceptie ... Nota 10 din partea mea... aici astept parerile voastre despre joc si patchuri .  :peacefingers:

Cateva imagini :
[ http://www.gamesradar.com/gb/images/mb/GamesRadar/gb/Games/P/Pro%20Evolution%20Soccer%205/PC/2006-01-09/PES5_28--screenshot_large.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
[ http://www.ps2vicio.com/imagenes1/PS2/Pro_Evolution_Soccer_6/Pro_Evolution_Soccer_6_2.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
[ http://www.sg.hu/kep/2006_07/0704pes1.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
un mare dijei

un mare dijei

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 426
  • Înscris: 28.07.2006
lool ce grafica de kkt... :)) si ce minge si c echipamente au brazilia argentina :)) ... mda nelicentiati astia de la konami :P ...gameplayu ce mai merge cat de cat dar nu de 100 de ori peste fifa ... in rest cam varza jocu,,, parerea mea :D

#3
Figo_jr2006

Figo_jr2006

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,488
  • Înscris: 10.04.2006

View Postun mare dijei, on Oct 28 2006, 11:40, said:

lool ce grafica de kkt... :)) si ce minge si c echipamente au brazilia argentina :)) ... mda nelicentiati astia de la konami :P ...gameplayu ce mai merge cat de cat dar nu de 100 de ori peste fifa ... in rest cam varza jocu,,, parerea mea :D
Eu sunt un mare fan PES .CA grafica cred ca este peste el fifa dar ca gameplay pes ii da clasa  :naughty:  .Si daca mai bagi si patch-uri cu stadioane ,fete de jucatori ,mingi etc il intrece si la grafica :) .Se asteapta aparitia patchului RPES 6 (divizia A pt pes6 care va fi bestial) www.pesromania.net pt detalii & screenshot-uri

#4
RaduG

RaduG

    Tech support

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,027
  • Înscris: 11.10.2006
am si eu o problema cu varianta pc a PES6. am luat un .iso sa vad cum e, l-am instalat, dar cand sa intru in joc, nu se intampla nimic si pe deasupra mai sta si procu la 100%. ce sa fac?

#5
DarkManXXX

DarkManXXX

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 13.12.2006
Cel mai tare!!!! Fifa e varza!La EA portaru ala nu stie sa sara decat in 3 feluri!Asa ca astia cu figuri dastea de dj sa taca!!!!!

#6
Nvs681

Nvs681

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 232
  • Înscris: 26.05.2005
Butoanele nu se pot configura altfel ????     d sa fie sut,s pasa,samd...

#7
pikciu

pikciu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 10.06.2006
ba da, normal ca se poate. in doua feluri: inainte sa intri in joc, ai in folder settings.exe. il deschizi, iar la keyboard alegi astfel:
triunghi - w
patrat - d
ics - s
cerc - a
R1 - e
R2 - c
enjoy. pes6 e cel mai tare, iar patchul rpes e super. daca mai aveti intrebari, o sa va ajut cu cea mai mare placere.

#8
Nvs681

Nvs681

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 232
  • Înscris: 26.05.2005

View Postpikciu, on Jan 2 2007, 11:59, said:

ba da, normal ca se poate. in doua feluri: inainte sa intri in joc, ai in folder settings.exe. il deschizi, iar la keyboard alegi astfel:
triunghi - w
patrat - d
ics - s
cerc - a
R1 - e
R2 - c
enjoy. pes6 e cel mai tare, iar patchul rpes e super. daca mai aveti intrebari, o sa va ajut cu cea mai mare placere.
Merci mult:)dar parerea mea este ca e mai frumos fifa 07.

#9
pikciu

pikciu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 10.06.2006
joaca tu cateva meciuri de pes, si apoi intra in fifa. si ai sa-ti dai singur seama.

#10
DbZ

DbZ

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 26.05.2006
PES 6 e simulator de fotbal, in timp ce fifa este arcade... Nici nu suporta comparatii cele doua.  Fifa este pentru copii.

#11
Nvs681

Nvs681

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 232
  • Înscris: 26.05.2005

View Postpikciu, on Jan 3 2007, 12:52, said:

joaca tu cateva meciuri de pes, si apoi intra in fifa. si ai sa-ti dai singur seama.
Mai am si eu o intrebare: mi-am facut o cariera  si am salvat si nu pot sa intru la salvare ..cum fac ??? am dat league-load...o am acolo e cu nr 36 parca ..si cand ma duc pe ea c fac ?? am dat si enter si toate tastele..si nu intra... MS

#12
mikai77

mikai77

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 14.11.2006

View PostNvs681, on Jan 5 2007, 22:07, said:

Mai am si eu o intrebare: mi-am facut o cariera  si am salvat si nu pot sa intru la salvare ..cum fac ??? am dat league-load...o am acolo e cu nr 36 parca ..si cand ma duc pe ea c fac ?? am dat si enter si toate tastele..si nu intra... MS
Ai o opțiune: CHANGE cu care poți schimba nr. fold. din 36 în cel în care ai salvat cariera, apoi îi dai ENTER și gata.
Acum am și eu o întrebare: de unde pot cumpăra PES 6?
Am jucat mai întâi fifa, dar apoi am jucat PES 5 și nu se compara, e super joc.Păcat că nu au obținut toate licențele...

#13
DarkManXXX

DarkManXXX

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 13.12.2006
pot sa dau update la joc ?

va rog sa imi spuneti

#14
qfreddie

qfreddie

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 26.05.2005
Hey!

Ma bucur ca exista si aici in tara cativa fani PES6. Pana acum ma documentam numa de pe servere straine si am aflat ca se poate juca PES6 pe direct IP cu Hamachi , fara sa mai intri pe serverul oficial (acolo poti intra numa cu PES6 original).

treaba e ca nu prea am cu cine sa incerc. Aveti vreo idee?

BTW - va recomand patch-ul SUpertacth 1.0 - a tare. Are vreo 2GB, da merita. daca sunteti interesati va dau si un link de undeva.

10x

#15
qfreddie

qfreddie

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 26.05.2005

View Postbabitzy, on Mar 14 2007, 00:33, said:

Salve! E fain si PES dar deocamdata il joc mai putin din cauza k nu are un multiplayer p LAN. Cand ii dau la network sta vreo 5 min sa testeze reteaua si apoi imi da o eroare cu nush :huh:  c server :). Stie cineva cum fac sa joc in LAN? Ms fain

Nu poti juca LAN, numai daca treci de serverele Konami, si pt asta trebuie sa ai joc original (oricum, aici se discuta presupunand ca toti avem jocul original).
daca cineva are sau stie de vreun tool, cu care se poate evita conectarea la serverul Konami, ar fi foarte fain. Chiar si pt jocurile originale, pt ca conectiunile de net de pe meleagurile nostre nu prea rezista online, eventual numa pe direct IP.

#16
st_marius2003

st_marius2003

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 26.03.2007
eu am jucat PES 5, e mai slab ca fifa 06 sau 07 e frumos, dar si enervant cateodata, mai ales cnd se skimba jucatorii aiurea.
ink nu am pes 6 poate fac rost sa l incerc!

#17
lalala

lalala

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 21.03.2007

View Postqfreddie, on Feb 9 2007, 15:24, said:

Hey!

Ma bucur ca exista si aici in tara cativa fani PES6. Pana acum ma documentam numa de pe servere straine si am aflat ca se poate juca PES6 pe direct IP cu Hamachi , fara sa mai intri pe serverul oficial (acolo poti intra numa cu PES6 original).

treaba e ca nu prea am cu cine sa incerc. Aveti vreo idee?

BTW - va recomand patch-ul SUpertacth 1.0 - a tare. Are vreo 2GB, da merita. daca sunteti interesati va dau si un link de undeva.

10x
poti fi mai explicit :rolleyes: ?ca tot caut pe situri straine dar nu gasesc nicaieri cum sa fac  :mellow:

#18
qfreddie

qfreddie

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 26.05.2005
Am facut eu o greseala mai inainte. Adica chiar si cu Hamachi, poti juca numai daca i jocul original. Sorry!

De cateva luni tot caut ceva patch pt asta da nu gasesc.

Treaba e ca nu inteleg de ce a facut Konami asta, pt ca de ex. nu vreau sa intru pe serverul Konami, daca vreau sa joc pe LAN cu prietenul din camera alaturata. Este pacat!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate