Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare bec far VW Touran 1T3

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...
 

SMS anonim!

- - - - -
  • Please log in to reply
62 replies to this topic

#55
djadi21

djadi21

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,514
  • Înscris: 03.08.2004
Mi se pare ca e *MI 5# pentru mesaj intarziat cu 5 ore. Dar nu stiu sigur, incercati si voi.

#56
raduth

raduth

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 104
  • Înscris: 19.05.2004
Salut
Am pt voi un link interesant:

http://www.simeda.co...er.html#websend

Ma mir ca nu s-a discutat pe acest forum pana acum despre acest soft, mai ales ca el merge instalat si pe calc si de asemenea pe orice tel cu java, daca puteti sa va inchipuiti pana si pe Nokia 3410.

#57
StGermain

StGermain

    RL 118

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,517
  • Înscris: 04.04.2004

raduth, on Dec 24 2004, 21:34, said:

Salut
Am pt voi un link interesant:

http://www.simeda.co...er.html#websend

Ma mir ca nu s-a discutat pe acest forum pana acum despre acest soft, mai ales ca el merge instalat si pe calc si de asemenea pe orice tel cu java, daca puteti sa va inchipuiti pana si pe Nokia 3410.

<{POST_SNAPBACK}>


E adevaracine de tot. Insa am dubii in ceea ce priveste functionalitatea lui aici... din cate intuiesc eu, e cam imposibil sa apara alt numar, alt numar ales de tine, totusi fiecare SIM inregistrat la ei in server, SIM care este autentificat, etc. Insa, in caz ca functioneaza, cred ca nu trebuie scapat la indemana publicului larg! Este periculos... foarte periculos, va dati seama scandalurile?
Totusi, stie cineva? Se gaseste pe DC++ or co.?  :D

#58
raduth

raduth

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 104
  • Înscris: 19.05.2004
O sa fii uimit cat de bine functioneaza, si daca nu ma crezi poti sa iti activezi un cint de test, firma care il livreaza activeaza cate un cont de test pe nr de tel si adresa de mail.
Un cont de teste are 4 sms-uri
Daca ai 5 nr de tel diferite si 5 adrese de mail diferite poti sa iti activezi 20 de credite.
P.S.
Daca nu ma crezi ca merge da-mi pe pm un nr de tel de langa tine si sa vezi cum iti trimit sms de la politie sau pompieri sau ce vrei tu, poti sa pui si litere acolo

#59
raduth

raduth

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 104
  • Înscris: 19.05.2004
Chitul de instalare al softului este gratuit pe site-ul acela, dar prin acel soft se face legatura la un server care te identifica dupa user si paorla, user si parola care nu se activeaza decat manual de o persoana care verifica ca au intrat banii in contul lor.

#60
pitagora

pitagora

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 466
  • Înscris: 11.12.2004
si eu caut astfel de situri care ofera sms si te lasa sa schimbi senderul. Faza e ca nu am cc acceptat international si atunci caunt un site care te lasa sa iti cumperi sms-uri cum facea si sms.ac adica trimiti sms la un anumit numar, te taxeaza cat trebuie pe el si iti incarca contul. Ganditiva daca nu stiti vreunul ca sunt foarte dornic sa joc niste farse

#61
oz666

oz666

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 724
  • Înscris: 06.01.2003
Pentru cei ce doresc mau multe informatii de anonimat: http://forum.softped...topic=12013&hl=

#62
SmileyTavy

SmileyTavy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 63
  • Înscris: 09.06.2008
Sms-uri anonime pe sms.smartzone.ro

#63
Getodacul

Getodacul

    ±

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,863
  • Înscris: 03.03.2004
E alambicat inutil site-ul de mai sus. Confirma emailul, asteapta sms-ul(care vine dupa cateva zeci de minute), ia codul de activare, confirma telefonul, alt mail de activare. Pt ce? Daca se confirma telefonul, ce folos mai are confirmarea mailului? Nici macar n-am avut rabdare sa mai incerc cand am vazut ca nu vine sms-ul instantaneu, oricum nu era nimic important ci doar o curiozitate.

Edited by Getodacul, 17 May 2013 - 17:24.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate