Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 

Bancuri "Made in RO"

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
111 replies to this topic

#19
newrazvan

newrazvan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,036
  • Înscris: 09.10.2003
Anunt pe strãzile New-York-ului:
        " ÃŽn aceastã searã, la sala Olympia, negrul Jim se va spãla cu p..a pe dinti."
        Seara, sala este plinã de femei. Apare negrul Jim pe scenã, executã un strip-tease, spre deliciul femeilor din salã, apoi ia un tub de pastã de dinti, îl întinde tacticos pe toatã lungimea p...i, apoi îsi scoate proteza si o spalã.

#20
newrazvan

newrazvan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,036
  • Înscris: 09.10.2003
Invitat la scoalã, generalul vorbeste copiilor despre eroismul ostasilor români în 1944, în luptele din
pãdurea Bãneasa .
-ÃŽn ziua de 15 august 1944 am bãtut la nemti,de s-au cãcat pe ei...
Profesoara:Domnu¨ general,vã aud copii,fiti atent...
-Lãsati,tovarãsa sã stie copii adevãrul istoric! A doua zi nemtii s-au regrupat,tunuri ,etc si ne-au bãtut,de ne-am cãcat pe noi...
Prof.:Domn general, copiii...
-Lãsati,tovarãsa, sã stie etc.
ÃŽn fine,dupã o sãptãmânã a venit la noi pãdurarul si ne-a zis: Ia mai cãrati-vã de-aici,derbedeilor,cã mi-ati
umplut pãdurea de cãcati!

#21
Indianu

Indianu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,322
  • Înscris: 21.08.2003
@newrazvan
te rog opreste-te cu vulgaritati-le si prostii de genu asta..nu le accept nici asa cenzurate..deja sari calul..te rog frumos

#22
newrazvan

newrazvan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,036
  • Înscris: 09.10.2003
bun banc..........

#23
newrazvan

newrazvan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,036
  • Înscris: 09.10.2003
Nuntã mare într-un sat de munte. Tot satul sãrbãtoreste inclusiv ION studentul, viitorul intelectual al satului, inclusiv Maria o fata tânarã dar urâtã , handicapatã si cam
strâmbã. Toate fetele mari si mici din sat roiau pe lângã Ion. Nunta e în toi. De atâta atentie Ion se îmbatã putin mai mult. Maria prinde momentul si-l atrage pe Ion în
surã (propunerea de a face dragoste venise din partea Mariei de cel putin 20 de ori în acea searã). Dupã lungi insistente desi îi era scârbã Ion se decide si fac dragoste.
ÃŽn timpul actului Maria întreabã:
- NU-I ASA IOANE CÃ AM SI EU CEVA FRUMOS ÃŽN MINE ?
- DA , AI, DA.... IMEDIAT O SCOT !!!!!

#24
Indianu

Indianu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,322
  • Înscris: 21.08.2003
uite vezi ca stii
bancul asta e super si nici nu are obsecintati si vulgaritati incluse....

#25
newrazvan

newrazvan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,036
  • Înscris: 09.10.2003
Intrebare la Radio Erevan:
"Putem pune baza pe domnul Iliescu?"
Raspuns:
"Da, puteti pune si acid"

#26
Indianu

Indianu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,322
  • Înscris: 21.08.2003
lol...de unde naiba le scoti?

#27
newrazvan

newrazvan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,036
  • Înscris: 09.10.2003
de pe net,de la prieteni,ia auzi:
Compartiment de tren. Lume multã. Douã locuri opuse libere. Primul este ocupat de un tip în haine de mort (adicã costum, camasã albã, cravatã, ETC) . Dupã un timp
cel de-al doilea loc este ocupat de o damã mai în vârstã care pune bagajul deasupra tipului. La vreo orã dupã plecarea trenului din statie începe sã picure ceva din
geamantanul tipei pe reverul elegant al tipului.
Elegant si bine manierat tipul atinge cu degetul arãtãtor o picãturã si o gustã:
- Nu vã supãrati doamnã, Otonel?
- A nu. PECHINEZ>

#28
newrazvan

newrazvan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,036
  • Înscris: 09.10.2003
apropo si asta a baut tot otonel

Attached Files



#29
newrazvan

newrazvan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,036
  • Înscris: 09.10.2003
UN român, în timpul rãzboiului, urmãrit de nemti, nu gãseste unde sã se ascundã decît într-o sirã de paie. Se acunsese asa de bine cã-i rãmãsese curul afarã. Trec nemtii mai departe, fãrã sã-l vadã, totusi, dar dupã un timp trece un homosexual pe acolo. Cînd îl vede pe tip în sirã, bucuria lui! Il dezbracã de pantaloni si i-o trage. Asta nu zicea nimic, de fricã. Dupã ce se terminã totul, într-un tîrziu iese si românul din sirã si se întîlneste cu ai lui.
        - Cum ai scãpat, mãi, de nemti?
        - Bãi, m-am ascuns într-o sirã de paie, asa de bine, cã m-au cãutat si în fund si nu m-au gãsit!

#30
Indianu

Indianu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,322
  • Înscris: 21.08.2003
da...mi-a placut si poza si bancul...e un fe ldebubico al anului 2003

#31
newrazvan

newrazvan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,036
  • Înscris: 09.10.2003
bai tov indian,imi cer scuze abia acum am vazut cum am inceput threadul,nu avea nici o legatura cu tine!!

#32
newrazvan

newrazvan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,036
  • Înscris: 09.10.2003
Un individ avea un papagal care vorbea îngrozitor de urît. La douã vorbe, trei erau prostii. Nu mai stia ce sã-i facã. Incercase cu muzicã linistitoare, papagalul fãcea mai rãu. Vorbise frumos cu el, nimic. Il pedepsise, nedîndu-i mîncare, dar papagalul tot asa fãcea.Nu-i dãduse apã, nici un rezultat. Disperat, îl ia de aripi si-l bagã în frigider. Cîteva secunde, se aud din frigider tot felul de înjurãturi, blesteme, cîrîieli, apoi, brusc, liniste.
        Tipul, cuprins de remuscãri, temîndu-se cã a omorît pasãrea, deschide usa frigiderului.
        Papagalul iese calm din frigider si-i spune:
        - Imi pare rãu cã te-am ofensat cu limbajul si comportarea mea si îti cer iertare. Stiu cã am gresit si îmi voi îndrepta comportamentul.
        Proprietarul, uimit de aceastã schimbare bruscã de atitudine, tocmai voia sã-l întrebe ce anume a determinat aceastã schimbare, cînd papagalul continuã:
        - As putea sã întreb ce a fãcut gãina?
--------------------------------------------------

#33
Indianu

Indianu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,322
  • Înscris: 21.08.2003
okay...sper ca ai observat ca is moderator...
si te rog respecta regulile acelea nu le impun eu..vin de la seful siteului dacapot spune asa....si nah daca ai fi in locul lui sau al meu la fel ai face..nu?
deci sa fim buni tovarasi si sa avem grija ce scriem...daca vrei sa zici niste prostii da-=mi un mail si zi acolo...ca sa radem numai noi 2
in rest k

#34
newrazvan

newrazvan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,036
  • Înscris: 09.10.2003
ok cred ca am baut cam mult motanel ...........acum am observat si eu ca esti moderator!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#35
Indianu

Indianu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,322
  • Înscris: 21.08.2003
eu zic sa nu mai bei sau sa ai grija ce vorbesti tu acolo

#36
newrazvan

newrazvan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,036
  • Înscris: 09.10.2003
ALCOOLUL ESTE VIATA SI VIATA E ALCOOOL(PARAZITII)

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate