Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum curat gletul de pe perete

Soluție incalzire apartament...

Culori fire la boxele de jogger

Autorizatie Birou Acte Auto
 Parbriz defect

Ajutor cercetare lucrare de diser...

M-am culcat cu un tip și apo...

Facultate din Bucuresti posibil o...
 Eroare steering

Recomandare service pentru repara...

Premier Energy se listeaza la bursa

Unde recomandati un CT cu Casa de...
 Adaptare masina pentru o persoana...

Bios laptop Myria MY8315

Folie display laptop in Bucuresti?

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...
 

Splinter Cell 5: Conviction

- - - - -
  • Please log in to reply
47 replies to this topic

#19
ruthless

ruthless

    Consulting Voyager

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,449
  • Înscris: 17.05.2006
Promitator...cel putin dupa ce am vazut screen-urile  din joc  :w00t:

#20
Codename

Codename

    Regele și Regina Cașcavalului

  • Grup: Members
  • Posts: 3,776
  • Înscris: 03.01.2004
Din păcate jocul a fost amânat DIN NOU! Se pare că Fisher se acunde atât de bine încât nici Ubi nu-l mai găsește.

#21
ollama

ollama

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 59
  • Înscris: 16.09.2007
eu stiu ca apare in primavara...cand a mai fost amanat ? bineinteles ca nu o sa apara in primavara, eventual in septembrie/octombrie/noiembrie. Dari oricum, cand a mai fost amanat ?

#22
Bobby_14

Bobby_14

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 395
  • Înscris: 12.09.2004

www.console-addicted.com said:

Insa, nici posesorii de Xbox 360, NDS si PC nu vor fi prea fericiti cand vor auzi ca Splinter Cell: Conviction a fost amanat. Original propus pentru Q1 2008 (Ianuarie-Martie), acum el va ajunge in Q2 (care incepe pe 1 Aprilie, 2008)

o data exacta nu a fost precizata. Este inca prea devreme pentru o data exacta

Edited by Bobby_14, 21 November 2007 - 20:48.


#23
duculeana

duculeana

    Erou de sacrificiu

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,889
  • Înscris: 08.10.2006

View PostCodename, on Nov 21 2007, 11:16, said:

Din păcate jocul a fost amânat DIN NOU! Se pare că Fisher se acunde atât de bine încât nici Ubi nu-l mai găsește.
Si Double Agent a fost amanat la vremea lui, deci nu ma mai mira nimic din partea Ubisoft. Treaba asta imi da de gandit asupra eventualelor bug-uri care ar putea aparea. <_<

#24
Bobby_14

Bobby_14

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 395
  • Înscris: 12.09.2004
Sau poate ca este amanat pentru a-l nu-l lansa doar de dragul de a-l lansa si sa il poata termina 100% ?

#25
Codename

Codename

    Regele și Regina Cașcavalului

  • Grup: Members
  • Posts: 3,776
  • Înscris: 03.01.2004
După mai bine de o jumătate de an fără nici o veste nouă despre joc, se pare că Ubi$oft a dat cu bâta-n baltă și jocul va fi refăcut aproape în întregime. Cel puțin asta spun ultimele zvonuri apărute recent pe internet, întrucât Conviction se asemăna prea mult cu Metal Gear Solid 4 și Assassin's Creed, dar fără a se ridica la nivelul acestor două jocuri din punct de vedere al gameplay-ului.

Astfel, jocul ar putea fi amânat pentru sfârșitul lui 2009 sau chiar începutul lui 2010! Sam Fisher is now officially obsolete. Să vedem dacă Ubi$oft va reuși totuși să-l reinventeze.

http://news.softpedi...lay-86326.shtml

Edited by Codename, 24 May 2008 - 05:12.


#26
duculeana

duculeana

    Erou de sacrificiu

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,889
  • Înscris: 08.10.2006
Pai si nu inteleg de ce spui ca au dat cu bata-n balta! Nu au voie sa amane lansarea sau cum? Oricum nu anuntasera data lansarii, asa ca nu poti sa zici ca au mintit sau ca nu s-au tinut de cuvant! Ce, e vreo graba?  :huh:

#27
gabimada

gabimada

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,582
  • Înscris: 11.08.2006
Oricum eu abia astept. Seria Splinter-Cell a fost si va ramane una dintre cele mai bune jocuri pe care le-am jucat. :wub:

Edited by gabimada, 24 May 2008 - 17:12.


#28
G_DD

G_DD

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,251
  • Înscris: 28.01.2007
Nimic nou de aproape un an. Or fi secretosi sau e altceva ? Cum Ubydays au fost anulate mai ramane E3 sa putem afla ceva noutati.
Pacat...asteptam ceva mai repede SCC <_<

#29
Codename

Codename

    Regele și Regina Cașcavalului

  • Grup: Members
  • Posts: 3,776
  • Înscris: 03.01.2004
Tocmai când părea că Sam Fisher a plecat împreună cu Duke Nukem pe o insulă tropicală obscură, Ubisoft a dezvăluit că va lansa partea a cincea din serie înainte de Crăciun. Asta dacă nu cumva vor mai exista amânări, desigur.

#30
G_DD

G_DD

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,251
  • Înscris: 28.01.2007

View PostCodename, on Apr 30 2009, 12:37, said:

Tocmai când părea că Sam Fisher a plecat împreună cu Duke Nukem pe o insulă tropicală obscură, Ubisoft a dezvăluit că va lansa partea a cincea din serie înainte de Crăciun. Asta dacă nu cumva vor mai exista amânări, desigur.

Macar de-ar fi asa . E unul din putinele jocuri a caror continuare o astept cu sufletul la gura.
Jocurile concepute in ziua de azi nu ma mai atrag <_<

#31
duculeana

duculeana

    Erou de sacrificiu

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,889
  • Înscris: 08.10.2006
Tare mi-e ca nu cumva la cat au lalalit-o cu acest joc, sa nu fie si ultimul din serie. Daca in anul 2009 amana atat de mult un joc, la tehnologia care exista astazi fata de acum 2-3 ani, ce sa mai crezi? Ori ca e prost story-ul, ori gameplay-ul, ori ca cerintele de sistem sunt prea mari si au asteptat ca gamerii genului sa-si updateze sistemele. :mellow:

#32
gabimada

gabimada

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,582
  • Înscris: 11.08.2006
Teaser Trailer  :whistling:

http://www.gametrail...ayer/49278.html

#33
duculeana

duculeana

    Erou de sacrificiu

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,889
  • Înscris: 08.10.2006
Daca tot au asteptat pana la sfarsitul lui decembrie, ar fi putut sa-l lanseze la inceputul anului urmator, in ianuarie, asta ca sa se raporteze mai bine la celalealte jocuri de gen dpdv. al vanzarilor. Multa lume nu cred ca-l va cumpara, datorita cerintelor exagerate de sistem, deci cel mai probabil va fi un fiasco. Si uite-as mai moare un "clasic in viata"... -_-

#34
adds

adds

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 706
  • Înscris: 08.10.2007
Se pare ca l-au dat dracu'. Am vazut un gameplay trailer si mi s-a cam luat. Actiune, batai si impuscaturi. Nici urma de stealth, desi asta era baza jocului. Pacat ca au stricat seria  :angry:

#35
DmnY

DmnY

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 117
  • Înscris: 22.06.2008
Mie mi se pare foarte interesanta ideea. Stealth-ul era cam exagerat in celelalte serii, erau chiar chiori inamicii :lol:. Va fi mai multa actiune, dar imi place cum e gandit jocul. Pacat ca pe PC apare de-abia in iarna, l-au amanat :(.

#36
Codename

Codename

    Regele și Regina Cașcavalului

  • Grup: Members
  • Posts: 3,776
  • Înscris: 03.01.2004
Jocul a fost anunțat în acest moment pentru PC și XBOX 360.

PUNCT

Orice altă discuție pe această temă, precum și întoxicarea topicului cu informații false se va lăsa cu alte sancționări.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate