Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!
 Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...
 Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...
 

Meniu Service LG29Q12IP

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
SAXK

SAXK

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 12.09.2006
Nu ma poate ajuta nimeni si pe mine? Fratilor  sunt disperat!Am un TV LG 29 Q12IP. Am intrat in meniul service cu comanda OK-panou frontal+ OK telecomanda. Nu stiu ce modificare am facut in acest meniu, ca dupa ce am iesit din el , nu mai functioneaza comenzile de pe panoul frontal. Deci nu mai pot intra in meniul service. Stie cineva, mai exista si alta modalitate de a intra in meniul service? (numai din telecomanda?). Va Multumesc!

Edited by SAXK, 24 September 2006 - 15:04.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate