Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen
 

JERICHO

- - - - -
  • Please log in to reply
101 replies to this topic

#91
dawin45

dawin45

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 850
  • Înscris: 06.01.2007
conform celor 3 episoade si primei serii vazute de marii fanatici ai serialului mie mi se pare ca din interiorul guvernului american era toata faza asta ca tara sa fie preluate de "altii" mai ales cred ca seful de la CIA la care lucra hawkins (dupa planul facut de hawins pe hartie) si acest sef de la CIA (care cred ca a ajuns sef la departamentul de aparare) vroia sa gasesca un vinovat pentru cea mai mare conspiratie care s-a facut vreodata, de aia au aranjat cu colega lui hawkins cumpararea bombei nucleare de la ea...
De apreciat la serial e faptul ca jericho arata destul de bnie dupa atacul terorist in masa , razboiul dus dintre Newburn si Jericho, faptul ca Newburn producea arme era picatura ce a umplut paharul cauzant micul razboi, si mai ales acuma ca se urmareste rasturnarea unui nou stat format prin divulgarea conspiratiei catre statul Texas, acesta noua intriga face ca serialul sa fie urmarit si mai mult sa speram sa nu moara serialul asa de repede cum a murit in primul sezon cand lau incheiat fara nici un fel de deznodamant...
multumim oamenilor care au cumparat cele 2 tone de alune din cauza citatului de al doilea razboi mondial din finalul primei serii(trimise la CBS)...din cauza lor va mai exista o serie a doua...

Edited by dawin45, 20 January 2008 - 17:43.


#92
adrian_iasi

adrian_iasi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 60
  • Înscris: 09.01.2008
tocmai am vazut episodul 4 din sezonul 2
tare
crazy things hapen!

#93
Nenea Zap

Nenea Zap

    Zuperman

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,052
  • Înscris: 10.04.2006
Superbe ultimele episoade.
A inceput sa arate frumos seria 2 :D

#94
jamalex2000

jamalex2000

    Astept sa apara Starcraft 2!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,338
  • Înscris: 05.07.2006
a aparut si 5!
ma bucur sa vad ca are fani si pe aici!

da' de ce tot urmarim filme despre conspiratii din sua? ce in .ro nu exista conspiratii?

ia sa faca un film despre evadarea din poarta alba apoi de la el de maxima securitate de la craiova sau unde draq o fi, si pt seria a 3a la bistrita (aceasta sona a romaniei) sau unul mia de efect despre guvern care destabilizeaza tara fara bombe, pur si simplu boicotand economia semnand tratate dezavantajoase pentru tara, facandu ne sa importam ce puteam produce si singuri etc (aaaaaaaa pardon asta se face deja...WTF traim intr un serial de calitate :D)

#95
Nenea Zap

Nenea Zap

    Zuperman

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,052
  • Înscris: 10.04.2006
Si asta e  ultimul episod :( Alt show reusit ce nu a atras destui privitori din state. John Doe, Day Break, acum Jericho. Se pare ca serialele trebuie facute numai pentru telenovelisti. Trist.

#96
kennedypresident

kennedypresident

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 13.07.2008
cred ca ar trebui sa stity cu totii pina acum ca jericho filmul se inspira din jericho jocul un joc foarte tare pt amatorii genului

#97
ovy111

ovy111

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 218
  • Înscris: 04.01.2004
INCEPUTUL DE NOTA 10
SFARSITUL DE NOTA 4

#98
Syncron

Syncron

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,756
  • Înscris: 07.01.2006
Si am terminat si eu Jericho.

Pot spune ca de fapt asta e sfarsitul si e destul pentru un happy ending.

#99
Andreas1

Andreas1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,826
  • Înscris: 08.10.2005
Doar imi place mie foarte mult sau chiar e un serial bun? :D

Am vazut azi 5 episoade. Acum ma uit la al 6-lea. Nu ma mai pot dezlipi de monitor. :)

#100
Syncron

Syncron

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,756
  • Înscris: 07.01.2006
Da, e prea fain.

#101
Andreas1

Andreas1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,826
  • Înscris: 08.10.2005
Avand in vedere ca finalul e cum e, ma mir ca au fost nevoiti telespectatorii sa insiste pentru o continuare.

Producatorii nu si-au dat seama ca e prea aiurea finalul si ca multe chestii n-au fost lamurite?

Anyway, incep sezonul 2. Imi doresc vizionare placuta. :)

#102
Andreas1

Andreas1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,826
  • Înscris: 08.10.2005
Jake Green imi aminteste prea mult de Dexter Morgan.
Tip descurcaret, destept, priceput la ceea ce face.

Acum incep ultimul episod. Sper ca se mai clarifica una alta. :)

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate