Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)
 

Atentie, la METRO se gaseste pe stoc in aceste zile un gratar adevarat

- - - - -
  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#37
HUASCAR

HUASCAR

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 05.02.2009

 floraur, on Feb 7 2009, 23:31, said:

Ia vezi tu de cand e toppic-ul pe forum...
Gratarul este in stare perfecta de functionare, deci nu e chiar NASPA

Sezi bland man.........am intrat pe topic in ideea de a ghida nou veniti ..deci nu te ambala.

 Razvan1511, on Feb 6 2009, 10:31, said:

Saluatre!!!In legatura cu treba din Vama Veche,daca esti din Bucuresti incearca sa te duci pe Valea Casacadelor,s-ar putea sa aiba

Sal, merci de indicatiune......
N-am ajuns in Cascadelor dar am fost pe la "oficiali"..................la metalinox din Constructorilir o placa de 60/60/0,1 cm  (cat am nevoie) este undeva pe la 500 ron....................uuuuuuuuuuu....m-am lecuit....caut tabla normala...............
Merci!

#38
floraur

floraur

    pitic insignifiant

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,277
  • Înscris: 22.07.2005

 HUASCAR, on Feb 12 2009, 20:58, said:

Sezi bland man.........am intrat pe topic in ideea de a ghida nou veniti ..deci nu te ambala.

Scuze man, nu am vrut sa fiu acid. Ai inteles gresit tonul, trebuia sa pun un emoticon... ca doar de asta s-au inventat. :)

#39
danghetau

danghetau

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,693
  • Înscris: 21.08.2008
http://forum.softped...t/#entry1911960

Stiu ca topicul e vechi insa este vorba despre acelasi produs, in acest caz functia de cautare a functionat bine.
Am cumparat de vreo 2 ani acest gratar "de rezerva" dar exista o problema: nu stiu gratarul din fonta cu ce este protejat ca oricat l-am spalat/ars tot iese din el un lichid negru  care contamineaza carnea/legumele. Exista vreo modalitate de a curata acest gratar de solutia respectiva?
Initial pare o vopsea neagra care totusi nu se duce dupa spalare. Fonta este poroasa, nu este ca otelul/fierul.

#40
danghetau

danghetau

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,693
  • Înscris: 21.08.2008
Am dat foarte multe gauri suplimentar bucatii de tabla care delimiteaza focarul de cenusar, am curatat gratarul din fonta cu polizorul si piatra cu smirghel pana l-am adus la un luciu "de oglinda" si cu toate astea, dupa un banal rand de carne arata ca mai jos...
Attached File  WP_20170225_15_33_58_Pro.jpg   623.23K   29 downloadsAttached File  WP_20170225_15_34_03_Pro.jpg   546.79K   29 downloadsAttached File  WP_20170225_15_34_10_Pro.jpg   564.65K   25 downloads

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate