Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...
 Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...
 Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!
 Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 

ce credeti?

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
sergiu123

sergiu123

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 92
  • Înscris: 19.09.2006
stiu ca mai era un topic cum sa nu iei teapa pe net sau ceva de genu,dar nu l-am mai gasit!am o problema asemanatoare!m-am hotarat sa-mi iau o masina din germania.am gasit pe mobile un a4 din 2002 la 5500 de euro!bineinteles k i-am dat imediat un mail.mi-a zis ca masia  e in regula,are DOAR 38.000 de km,k el sta un uk dar masina e in germania pt ca are o casa de vacanta acolo.dupa mai multe discutii cu el a zis ca ar mai putea sa o lase la 5 mii,dar nu asta e problema. a fost foarte amabil,mi-a zis ca accepta orice test,ca putem sa mergem si la politie sa vedem daca a fost implicata in vreun accident.toate bune,dar inca mai aveam suspiciuni.mi-a zis ca daca vreau sa vin sa o vad,sa ii dau un avans de 30%,ca sa fie sigur ca o sa o cumpar!bineinteles ca nu am fost de acord,dar nici el nu a mai insistat.mi-a zis ca o sa trebuiasca sa astept 3 zile pana vine din uk daca nu vreau sa ii dau avans si i-am zis ca nu o sa fie o problema.mi-a dat si un numar de telefon,dar inca am suspiciuni...credeti ca e o alegere buna sa ma duc acolo,sau este doar o pacaleala?
ce credeti?

#2
tkd29

tkd29

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 5,231
  • Înscris: 01.09.2003
este o teapa ordinara...nu te baga , ca pierzi

#3
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
exact. de altfel pe mobile.de (banuiesc ca acolo te-ai uitat) spune clar ca nu se vor da bani ca avans sau pt alte lucruri. Si culmea ca s-ar putea ca in spatele anunturilor astora sa fie romani :))

#4
polizei

polizei

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,291
  • Înscris: 05.06.2006
io n-am curaj sa dau avans lu mama si tu ai sa dai unui necunoscut :ciocan: (care defapt e un irakian roman) si care probabil locuieste chiar pe strada ta dar se crede in UK(la cati bani a facut din anunturi dinastea) :ciocan:   :w00t:

Edited by cosmin_miu, 20 September 2006 - 02:25.


#5
sergiu123

sergiu123

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 92
  • Înscris: 19.09.2006
pei chestia cu avansu a cazut din start!insa el continua cu oferta si imi zice ca pot veni oricand...

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate