Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...
 Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...
 Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...
 problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox
 

Votati pentru Softnews @ Internetics

- - - - -
  • Please log in to reply
66 replies to this topic

#37
Courage

Courage

    Founder

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,663
  • Înscris: 26.11.2001
Mda, poti face si 10 conturi, dar adrese diferite de mail..

Vad ca cineva ne-o trage bine :(

#38
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001
Atunci cand se voteaza public mi se pare normal ca site-ul cel mai popular sa castige. E firesc.. cine are mai multi useri fideli va avea voturile bune. E logic si normal asa ca nu ne ramane decat sa votam cat mai multi si ... asta e.

Cine va castiga va castiga :D

#39
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001
lol Cineva (un santierist) a dat 10 la toti celalti si 1 la noi probabil (de MULTE.. foarte multe ori) :D:D:D Deci "autorul" este un vizitator al forumului nostru. MACAR membru sper sa nu fie  :hmm:

Si cine a urcat exact langa noi cumva ? GHIDUL SERVICIILOR :D:D
Asta inseamna ca de la noi daca au fost cateva ZECI de voturi.. BLEAH. Jenant...

#40
Kugarth

Kugarth

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 402
  • Înscris: 25.06.2003
Monitox - pune si tu anuntul pe tot forumul - cum ai facut cu petitia ... poate multi nu au citit aici ... inca ...

#41
Masterboy

Masterboy

    Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 5,910
  • Înscris: 24.06.2002
Votat 10! Media a ajuns acum la 8.7

#42
BIGphAntom

BIGphAntom

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,206
  • Înscris: 30.11.2001
MI SE PARE TOTAL IDIOATA TREABA
adica nu tine in RO, exemple aveti in toate sau majoritatea post-urilor de mai sus. ADICA, tii la un site ii dai 10, sau cat crezi tu ca merita, dar deja cand se ajunge la abureli din astea, sa dai numai note proaste la concurenta (aat unii cat si altii) se dovedeste exact ca in RO inca functioneaza bine sistemul turma.

Oricum pt mine e clar cine o sa castige, SN.ro, din cate m-am uitat acolo, e cel mai bun

Mi se pare buna ideea de a indemna userii sa voteze, dar numai un site, ca altfel se ajunge la balarii, cum e acum. Hop ca unu da numai 10 la restul si la SN da nota 1 .... abureli de copii mici !

PS: daca vreunul are timp de pierdut, ii indic eu un server free de mail , sa creeze Nconturi de mail (procedura f rapida) si sa dea note restul timpului  pana la 15 octombrie :)

-sper sa intelegeti ce am scris
din aces motiv NU am votat si nu o sa votez pe nimeni

#43
Paxus

Paxus

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,560
  • Înscris: 29.08.2002
am votat si eu...

Votul publicului
Ati votat deja pentru aceasta lucrare. 8.8

#44
Courage

Courage

    Founder

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,663
  • Înscris: 26.11.2001
BIGphAntom ai dreptate.

Oricum, ideea votului de catre public e f. buna in teorie, dar prin SMS, unde te ustura la buzunar si nu-ti permiti sa votezi de mai multe ori !

Modalitatea de acum este cat se poate de idioata si am impresia ca nu tin in db decat o zecimala.

Juriul va da notale in fct de multe conditii, dar trebuie mentionat ca cei 9 bosi  sunt in capul agentiilor de advertising si in natura ciclul firesc este:

- client - ag. publicitate - creatie - produs - consumatori

In buna traditie romanesca, eu pot pune pariu ca se va gasi cate un premiu pentru fiecare :)

#45
Lucrian

Lucrian

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,270
  • Înscris: 28.11.2001
Asa o fi, dar cum restul sunt romani si fac asta si noi suntem romani si facem la fel. De ce am fi noi altfel? :drac:

Si acum sa va spun rezultatul la voturile mele?
Din cate site-uri am vazut numai unu mi-a placut. Cu restul am pierdut timpul degeaba, drept pentru care 1 site a luat 10 si restul 1. :drac:
Asta-i viata. Si ca sa-l citez pe cătălin din alt thread: "Topul incepe dupa SoftNews"

#46
FireEyes

FireEyes

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,098
  • Înscris: 02.12.2002
am votat cu 10
nota este 8,9

#47
raiiar

raiiar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,568
  • Înscris: 30.11.2002
sa fim seriosi.
softnews nu merita 10.
dar asta insemna sa dau 9 pt softnews si sa le votez pe celelalte cu 2,3,4 etc., cat meritau, dupa caz.
si n-am avut timp asa ca am folosit o solutie de compromis- 10 4 softnews.

#48
lauredd

lauredd

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 416
  • Înscris: 06.12.2001
De ce sa votez pe softnews? Pentru ca este cel mai bun :oK: . Cu  celelalte site-uri nu am nimic ( votez doar pentru cel care merita nota maxima - softnews.ro ) ... asa ca mai bine nu le votez deloc .

#49
Swap

Swap

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 529
  • Înscris: 28.07.2003
nu pricep ce aveti cu alte site-uri ... pe alte thread-uri va dati mari si tari cu "noua" mentalitate pe care o avem sau pe care ar trebui s-o avem ... cand apar note de 1 la softnews nu ne convine ... in schimb hai sa dam noi la altii note de 1 ... naspa :(
btw titlul era "Votati pentru Softnews @ Internetics" ... nu  "votati pentru SN si impotriva celorlalti" ...

#50
dmardale

dmardale

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 52
  • Înscris: 03.07.2003
Ai primit votul meu, cat si nota 10.

#51
PET

PET

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,351
  • Înscris: 24.02.2002
INTERNETICS SUX !

#52
craiuVerde

craiuVerde

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,103
  • Înscris: 07.08.2003
...chiar daca o fi asa, eu am votat! (sustin punctul de vedere al lui raiiar si am adoptat solutia lui...)

#53
zmith

zmith

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,122
  • Înscris: 10.07.2002
10 din partea mea dar numai 8.9 este media :(

#54
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001

Quote

Originally posted by zmith
10 din partea mea dar numai 8.9 este media :(

Yep.. we need MORE  :(

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate