Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...
 Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3
 

Caut program de vazut webcamul persoanelor fara ca ele sa stie..

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
11 replies to this topic

#1
BOY4GIRLS

BOY4GIRLS

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 53
  • Înscris: 20.06.2006
As dori un program free sa pot vedea webcamul persoanelor din lista mea de yahoo messenger fara ca ele sa stie?Sau mai sunt persoane care nu vor sa-mi dea webcamul si as vrea sa-l vad fara ca ele sa stie.. Se poate asa ceva?spor la munca si dati-mi mesaj pe privat cand reusiti..

#2
GoGiluGo

GoGiluGo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 85
  • Înscris: 19.04.2006
:D da si eu vreau sa vad cu cin vb prietena pe IM..

Daca ar exista asa ceva s-ar termina cu messsengerul, iti dai seama ce ar fi ca cineva sa te poata spiona?

va exista, da intreaba-i p aia de la CIA

#3
samatiiminte

samatiiminte

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 36
  • Înscris: 04.09.2006
ma, voi va plictisiti? ce va bagati in viatza cuiva? ce farmec ar avea in continuare chatu pe mess daca toti ar sti? si toti s-ar spiona..

e bine asa.. eu chiar nu-s curios..

#4
Nigel

Nigel

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,197
  • Înscris: 24.08.2005
Uau, și io aș vrea un program cu care să văd webcamu lui oricine vreau, chiar dacă camera e oprită și chiar dacă e scoasă din portu USB  :P
Ce o să mă uit la gagici atunci!...  :D

#5
BOY4GIRLS

BOY4GIRLS

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 53
  • Înscris: 20.06.2006
Eu as vrea sa  vad webcam persoanelor care nu mi-l dau de bunavoie si sa stiti ca am dat de 2 programele dar ori nu stiu eu cum merg ori nu functiooneaza.. le-am gasit pe un hub.. :P

#6
alin179

alin179

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 899
  • Înscris: 23.02.2005
ce ai gasit tu "pe un hub" e un program care te connecteaza ca annonymous, adica nu-i arata ca gigi vrea sa vada webcamul, ci un oarecare. ai si mai mici sanse sa-ti dea accept.

#7
BOY4GIRLS

BOY4GIRLS

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 53
  • Înscris: 20.06.2006
Hai ca le pun aici ca sunt 2 foarte asemanatoare dar nu imi merg sau nu stiu eu sa umblu cu ele..

Edited by endless, 10 September 2006 - 16:12.


#8
BOY4GIRLS

BOY4GIRLS

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 53
  • Înscris: 20.06.2006
celalalt nu e arhivat si vad ca nu merge sal pun aici.. :(

#9
samatiiminte

samatiiminte

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 36
  • Înscris: 04.09.2006
ce face acest yaCam2.zip ?

#10
Naga Queen

Naga Queen

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,022
  • Înscris: 03.12.2005

View PostBOY4GIRLS, on Sep 5 2006, 15:25, said:

As dori un program free sa pot vedea webcamul persoanelor din lista mea de yahoo messenger fara ca ele sa stie?Sau mai sunt persoane care nu vor sa-mi dea webcamul si as vrea sa-l vad fara ca ele sa stie.. Se poate asa ceva?spor la munca si dati-mi mesaj pe privat cand reusiti..
Asta e nesimtire...tie ti-ar place sa fi vazut de altii fara sa stii?

#11
mufa

mufa

    Porc misogin

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 40,789
  • Înscris: 13.01.2005
N-am cuvinte :death:

#12
Bogdan

Bogdan

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 829
  • Înscris: 15.02.2002
Observ ca pe forumul asta, in ultimul timp, se cauta tot felul de solutii pentru a spiona prin yahoo messenger.
A intra in intimitatea cuiva si dorinta de a-i observa din umbra toate miscarile denota un caracter josnic din partea celor atat de curiosi.
Acest forum nu gazduieste si nici nu incurajeaza astfel de obiceiuri stricate, asa ca topicuri similare, care vor aparea de-acum incolo, vor fi sterse fara nici o explicatie.

:angry:

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate