Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Radio care se incinge

problema -amplificator cu tranzis...

Retragere bani din cont inainte d...

Plata cu cardul si bacsisul
 Primire bani din Danemarca prin N...

Alerta securitate Fedora Linux 40...

Problemuțe sistem audio ma&#...

Renovare balcon
 installation has failed there was...

Montura polara.....

Sfat inchiriere locuinta unei per...

Sursa stereo -> amplif mono
 Dan Blondu vs. Marian Piciu

Side - Antalya

Nume fetita - international dar c...

A fost lansat MX Linux 23.3
 

Medal of Honnor-Pacific Asault

- - - - -
  • Please log in to reply
17 replies to this topic

#1
Uly

Uly

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 159
  • Înscris: 24.08.2005
Sunt  la misiunea in care trenuie sa ajung la niste tunuri pentru a apara 3 hangare, de aviatia japoneza.Reusesc sa ajung la tunuri trag ce trag in  avioane si la un  moment dat cineva striga la mine sa plec de acolo ca sunt prea multi.Imediat ce plec de la tun o bomba ne omoara pe toti.Am incercat sa ma adapostesc tot degeaba.Si imediat cum ne omoara imi spune ca s-a adaugat un nou obiectiv(misiune).Stie cineva ce tre' sa fac?

#2
nickro

nickro

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 588
  • Înscris: 17.08.2006

View PostUly, on Sep 1 2006, 18:47, said:

Sunt  la misiunea in care trenuie sa ajung la niste tunuri pentru a apara 3 hangare, de aviatia japoneza.Reusesc sa ajung la tunuri trag ce trag in  avioane si la un  moment dat cineva striga la mine sa plec de acolo ca sunt prea multi.Imediat ce plec de la tun o bomba ne omoara pe toti.Am incercat sa ma adapostesc tot degeaba.Si imediat cum ne omoara imi spune ca s-a adaugat un nou obiectiv(misiune).Stie cineva ce tre' sa fac?
Parca erau niste avioane care veneau exact de deasupra capului , incearca sa le iei pe alea.Daca nu incearca asta http://www.gamespot......onnor pacific

#3
Uly

Uly

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 159
  • Înscris: 24.08.2005
am fost plecat in weekend si n-am apucat sa incerc.Dar cum ajung acasa o sa iau avioanele alea nenorocite la tinta ca mi-au mancat zilele.Sper sa fie asta.Merci

#4
Repulse #

Repulse #

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,169
  • Înscris: 14.04.2006
E cam mult de cand am terminat jocul dar parca si eu am intampinat dificultati la faza aia. Deci : daca nu ma insel primul obiectiv e sa aperi hangarele.Buuun. :peacefingers:  Cand striga aia sa te cari ca sunt prea multi fugi in santul care e linga mitraliera aia antiaeriana. Apoi te intorci repede si o sa ai un nou obiectiv si anume sa protejezi un avion de-al bazei care incearca sa decoleze si e atacat de zero-uri.Dupa ce le-ai doborat si pe alea e gata misiunea. Sper sa te ajute ce spun eu din aduceri aminte. Bafta.

P.S. Lasa tunurile ca nu o sa faci nimic cu ele. Vezi ca ai si o mitraliera A.A. Foloseste-o pe aia. Tunurile trag prea greu.

#5
Repulse #

Repulse #

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,169
  • Înscris: 14.04.2006
Mai e o posibilitate. Poate nu reusesti sa aperi hangarele alea si de aia iti spun aia sa pleci de acolo. Trebuie sa nu lasi avioanele alea sa traga in hangare.

Edited by Repulse #, 05 September 2006 - 14:47.


#6
Uly

Uly

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 159
  • Înscris: 24.08.2005
am incercat sa ma adapostesc in santul ala,problema e ca ai mei camarazi nu se obosesc sa vina dupa mine si degeaba ma adapostesc eu ca-i omoara pe ei si mi se termina misiunea.Da am ajuns si eu la concluzia ca tot mai bine tragi cu mitralierele decat cu tunul.Am sa incerc sa vad ce fac cu avioanele alea ca mi-au mancat zilele.Merci pentru ajutor.

#7
Repulse #

Repulse #

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,169
  • Înscris: 14.04.2006
N-ai treaba cu ai tai camarazi. Misiunea e sa aperi hangarele. Daca aia mor asta e. Fortunes of war.

Edited by Repulse #, 05 September 2006 - 15:21.


#8
Uly

Uly

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 159
  • Înscris: 24.08.2005
Tnx Repulse # am sa vad diseara dc vrea asa,ca acu sunt la munca :D

#9
MasterOfDark

MasterOfDark

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,390
  • Înscris: 16.06.2005
apara avionual ala mare care e urmarit de o escadrila japoneza , ala de tot da tircolae in jurul mitralikerei AA . salveazxal pe ala si termini misiunea cu brio.

#10
Uly

Uly

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 159
  • Înscris: 24.08.2005
pai problema e ca nu apuc sa ajung pana la avionul ala mare ca deja sunt mort,il vad doar asa un pik dupa care....."press fire to continue" :)

#11
MasterOfDark

MasterOfDark

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,390
  • Înscris: 16.06.2005
cauta un trainer in cazul asta  (programel care activeaza cheaturile)

#12
Uly

Uly

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 159
  • Înscris: 24.08.2005
Simt ca innebunesc.nu vrea si pace am incercat sa bag si cheat-uri dar n-au nici un efect.singura sansa e sa fac rost de salvare.Cred ca are ceva ca eu ma adapostesc dar totusi ma omora,nu inteleg din ce cauza.tnx pentru ajutor

#13
Repulse #

Repulse #

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,169
  • Înscris: 14.04.2006
Nu reusesti tu sa faci fata avioanelor inamice. No ofense. Trebuie sa tragi spre ele de cum le zaresti. Nu le lasa se se apropie de baza. Asta e singura solutie. Sa le dobori.

#14
Uly

Uly

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 159
  • Înscris: 24.08.2005

View PostRepulse #, on Sep 7 2006, 09:20, said:

Nu reusesti tu sa faci fata avioanelor inamice. No ofense. Trebuie sa tragi spre ele de cum le zaresti. Nu le lasa se se apropie de baza. Asta e singura solutie. Sa le dobori.
In sfarsit!!!!Sincer sa fie mesaju tau m-a impulsionat oleaca si acu' tocmai am reusit sa trec.am ajuns prin jungla (e noapte si nnu vad nimic),dar bne ca am trebut de avioanele alea nenorocite.tnx all.aaa era sa uit am trecut fara cheat-uri :D

#15
Repulse #

Repulse #

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,169
  • Înscris: 14.04.2006
Pai vezi ca poti man ! Bravo.

#16
eddie91tm

eddie91tm

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,048
  • Înscris: 04.02.2007
Eu am probleme la misiunea in care trebuie sa distrug un portavion si inca un vas mai mic cu trei torpile pe care le arunc din avionul pe care il pilotez chiar eu, dar cele trei torpile nu sunt de puternice sa distruga nici portavionul si nici vasul, ma puteti ajuta ?

#17
pruny26

pruny26

    Oltean

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,309
  • Înscris: 18.08.2007

View Posteddie91tm, on Oct 28 2007, 22:48, said:

Eu am probleme la misiunea in care trebuie sa distrug un portavion si inca un vas mai mic cu trei torpile pe care le arunc din avionul pe care il pilotez chiar eu, dar cele trei torpile nu sunt de puternice sa distruga nici portavionul si nici vasul, ma puteti ajuta ?

Da mitraliera n-ai pe avionul ala?

#18
eddie91tm

eddie91tm

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,048
  • Înscris: 04.02.2007

View Postpruny26, on Oct 28 2007, 23:08, said:

Da mitraliera n-ai pe avionul ala?

Si ai vrea sa rescriu eu istoria si sa fiu primul om care a doborat un portavion cu o mitraliera de pe un bombardier ?!

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate