Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare bec far VW Touran 1T3

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...
 

EIZO F77 in conflict cu GeForce FX5500

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
alecsicu

alecsicu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 27.05.2006
Va salut...mi-am luat de curind un monitor EIZO F77 de 21".De cind l-am cumparat mi-a facut o mie de probleme si in acelsi timp nervi.Ce se intimpla: la un moment dat monitoru intra in stand by iar calc nu mai raspunde la nici o comanda singurul lucru pe care il mai pot face este sa il trag din priza si sa il bag din nou...aveam un gforce4 si am fost cu el la service si mi-au spus ca placa de baza este de vina si mi-am cumparat acest fx5500.Doua zile nu mi-a facut nici o problema dar ieri in timp ce ma jucam jocul copilarie mele iar a intrat in stand by.precizez ca am o placa de baza winfast(din cite am auzit este ca ar avea onflicte winfastu cu fx5500).....plus ca atunci cind instalez drivere placii video nu mai pot vedea filme....la modul ca se vad ff prost...ma poate ajuta cineva? :death:

pardon...la service mi-au spus ca placa video este problema

#2
Clayman

Clayman

    InFlamer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,067
  • Înscris: 28.04.2004
Ce treaba are monitorul?
Probabil e treaba de placa video...incearca pe rezolutia veche folosita pe vechiul monitor sa vezi daca-ti mai face figuri...Daca inainte erai 1024x768 si acuma vrei 1600x1200, s-ar putea sa fie mai greu un pic....

#3
alecsicu

alecsicu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 27.05.2006

View PostClayman, on Aug 23 2006, 16:17, said:

Ce treaba are monitorul?
Probabil e treaba de placa video...incearca pe rezolutia veche folosita pe vechiul monitor sa vezi daca-ti mai face figuri...Daca inainte erai 1024x768 si acuma vrei 1600x1200, s-ar putea sa fie mai greu un pic....

pai placa video e schimbata...e noua....iar rezolutia o tin pe cea de 1024x768.....si tot asa imi face

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate