Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...
 Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...
 switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa
 cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS
 

Diablo 2 LoD

- - - - -
  • Please log in to reply
138 replies to this topic

#1
Parakiosu2

Parakiosu2

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 28.01.2006
Cine mai joaca sa zica in gura mare.

#2
dizzee

dizzee

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 618
  • Înscris: 20.07.2006

View PostParakiosu2, on Jul 25 2006, 15:34, said:

Cine mai joaca sa zica in gura mare.

EUUUUU!!!!  :peacefingers:
M-am apucat ieri de el, si am ajuns la ultimu quest din primu nivel.. :deadtongue:

#3
BrainDead

BrainDead

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 217
  • Înscris: 05.06.2006
am incercat si eu sa`l mai joc..dar nu prea mai am rabdare.. :)
oricum..a fost tare..si inca este..dar in multiplayer

#4
Dark-Boy

Dark-Boy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 79
  • Înscris: 19.01.2006
Da eu,Joc pe gamespace
Necro:80 :death: am bagat la bone si poison 20/20
Sorc:75( :death: am bagat la BLIZZ si ORB 20/20
Mai am un barbar  :death:  la NM act 1 q 3 pe SP care s-a dus draq.....primu meu caracter.Mi-a zis unu sa pun la dash 2 si eu am pus 20....vroiam sa fie mai puternic,cand.....

Hai ca's bun...joking :)

#5
sandossu

sandossu

    Alex Dumitru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,155
  • Înscris: 01.07.2005
eu, foarte foarte rar. si uitasem de el. ma apuc acum sa-l iau, daca mai am spatiu

#6
Bao Dur

Bao Dur

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 14.08.2006
Am jucat pana am ajuns de lvl 9, dupa aceea m-am ofticat, din cauza ca era in poloneza...eu ma orientam dupa butoane, ca eram invatat cu versiunea in limba engleza si am invatat si ce sa fac sa lovesc, sa merg, etc.... Daca o sa gasesc versiunea in engleza ma apuc din nou de el.

#7
nebux

nebux

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 72
  • Înscris: 05.09.2006
eu il joc din septmbrie anul trecut incontinuu. la-m mai jucat si inainte dar dupa descoperirea programului ATMA si a forumului la diabloii.net, nu pot sa ma mai deslipesc de el. i acum joc cu un urs lvl 75 in hell act 1

#8
ecou

ecou

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 877
  • Înscris: 30.07.2004
eu joc cu un paladin, am ajuns in hell, dar nu am lvl decat 36. oricum, cred ca ma bag pe battlenet si o iau de la capat

#9
ecou

ecou

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 877
  • Înscris: 30.07.2004
si apropos de D2LOD pe battlenet: ar fi interesant daca ar fi mai multi romani care s-ar strange pe acolo, ca geme realm-ul europa de nemti si olandezi. asa ca.. dati de stire daca sunteti pe acolo!

#10
Amok_aka_Xerxes

Amok_aka_Xerxes

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 21.09.2006

View Postecou, on Oct 12 2006, 16:38, said:

eu joc cu un paladin, am ajuns in hell, dar nu am lvl decat 36. oricum, cred ca ma bag pe battlenet si o iau de la capat
banuiesc ca ai jucat singleplayer. O intrebare

Cum ai ajuns tu pe hell la lvl 36?? Diablo, Baal si compania ti-au facut carare pe Nightmare?? Poate aveau si bauturi racoritoare sa nu transpiri.

#11
ecou

ecou

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 877
  • Înscris: 30.07.2004

View PostAmok_aka_Xerxes, on Oct 20 2006, 01:48, said:

banuiesc ca ai jucat singleplayer. O intrebare

Cum ai ajuns tu pe hell la lvl 36?? Diablo, Baal si compania ti-au facut carare pe Nightmare?? Poate aveau si bauturi racoritoare sa nu transpiri.
banuiesti gresit. am jucat pe gamespace. am un prieten cu sorceress lvl 7x care se grabea teribil in ciuda rugamintilor mele sa o lasam mai moale.
scuze,am gresit ordinea. am terminat normalul, asa ca sunt in nightmare, nu hell :D

#12
Marcica Belearta

Marcica Belearta

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 351
  • Înscris: 13.09.2006

View Postecou, on Oct 20 2006, 10:55, said:

banuiesti gresit. am jucat pe gamespace. am un prieten cu sorceress lvl 7x care se grabea teribil in ciuda rugamintilor mele sa o lasam mai moale.
scuze,am gresit ordinea. am terminat normalul, asa ca sunt in nightmare, nu hell :D
Rush cat incape si la Baal sa fie cineva care nu a facut questul (tu stai in oras, sa nu mori la level 10 daca iti fubipte o bucata).
Habar nu aveti, faceam run pentru runa de la Forge every day.
Ultimul char Druid lvl 97. Long time ago, online, hardcore.

Edited by Marcica Belearta, 20 October 2006 - 10:03.


#13
ecou

ecou

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 877
  • Înscris: 30.07.2004

View PostMarcica Belearta, on Oct 20 2006, 10:58, said:

Rush cat incape si la Baal sa fie cineva care nu a facut questul (tu stai in oras, sa nu mori la level 10 daca iti fubipte o bucata).
Habar nu aveti, faceam run pentru runa de la Forge every day.
Ultimul char Druid lvl 97. Long time ago, online, hardcore.
depinde cum vrei sa joci! daca vrei sa faci quest-urile nu te bagi in toate ingramadelile. daca vrei sa ajungi cat mai repede la lvl 99 atunci nu lasi harta necuratata.
Si oricum, pierde cel care sta in oras! chit si numai din cauza ca nu pune mana pe item-uri interesante

#14
Marcica Belearta

Marcica Belearta

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 351
  • Înscris: 13.09.2006

View Postecou, on Oct 20 2006, 13:05, said:

depinde cum vrei sa joci! daca vrei sa faci quest-urile nu te bagi in toate ingramadelile. daca vrei sa ajungi cat mai repede la lvl 99 atunci nu lasi harta necuratata.
Si oricum, pierde cel care sta in oras! chit si numai din cauza ca nu pune mana pe item-uri interesante
Faceam treaba asta numai pentru runa de la Forge de pe hell. In rest faceam Mf dupa lvl 90, chiar si cu druidul aveam 100 magic find.
In plus, imbracat grosut druidul, enigma pentru teleport, skillere, soj, HOTO, anihilus s.a.m.d.

Nu mai joc de cand mi-au furat contul, magarii!

Edited by Marcica Belearta, 20 October 2006 - 12:23.


#15
ecou

ecou

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 877
  • Înscris: 30.07.2004

View PostMarcica Belearta, on Oct 20 2006, 13:22, said:

Faceam treaba asta numai pentru runa de la Forge de pe hell. In rest faceam Mf dupa lvl 90, chiar si cu druidul aveam 100 magic find.
In plus, imbracat grosut druidul, enigma pentru teleport, skillere, soj, HOTO, anihilus s.a.m.d.

Nu mai joc de cand mi-au furat contul, magarii!
detaliaza asa, pentru unul care joaca de amuzament, nu de performanta, cele de mai sus (skillere, ce e asa special cu runa de la forge, soj, etc). sau da resurse.
si cum ai reusit sa iti fure contul? cine? cum? cand?

#16
Marcica Belearta

Marcica Belearta

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 351
  • Înscris: 13.09.2006

View Postecou, on Oct 20 2006, 14:05, said:

detaliaza asa, pentru unul care joaca de amuzament, nu de performanta, cele de mai sus (skillere, ce e asa special cu runa de la forge, soj, etc). sau da resurse.
si cum ai reusit sa iti fure contul? cine? cum? cand?
Pai odata de exemplu mi-a dat jah la forge. Nu sunt prea buna la dat explicatii, inainte de Diablo, in actul 4 e un nene care pazeste un altar.
Il bati pe ala bine, bine si iti da un ciocan.
Pui ciocanul in mana si spargi piatra pe care ai luat-o de la Mefisto.
Iti da o runa, pe normal mica, pe hell de obicei da rune bunisoare.
Din rune iti faci rune words. Aici ai niste runewords si mai multe informatii
Am dat parola unui prieten care a jucat la sala, probabil ca avea keylogger. Mi-au luat parola, si gata, nu am mai jucat.
M-am apucat in schimb de Guild wars, Lineage si WOW.

Edited by Marcica Belearta, 20 October 2006 - 14:03.


#17
Marcica Belearta

Marcica Belearta

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 351
  • Înscris: 13.09.2006
Pentru ca ai sa te intrebi ce fac aceste runewords, iti dau un singur exemplu.
Dupa cum bine nu se poate nici un char teleporta, in afara de soarca.
Cu Enigma, Attached File  8f_1_b.jpg   30.09K   228 downloads se schimba situatia.
Mai sunt iteme care teleporteaza, dar sunt de cacao, asta o poti purta si in lupta, dupa cum bine vezi are +2 to all skills, +15% enhanced defense, increase maximum life, +life after each kill samd.
Enjoy.

Edited by Marcica Belearta, 20 October 2006 - 13:31.


#18
Marcica Belearta

Marcica Belearta

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 351
  • Înscris: 13.09.2006
Te-am lamurit macar asa, de fațadă? Mă dau și eu mare jucatoare, da iți povestesc din amintiri. Trist.:crying:

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate