Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare
 

Diablo 2 LoD

- - - - -
  • Please log in to reply
138 replies to this topic

#37
Belearta.MarcicaBelearta

Belearta.MarcicaBelearta

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 472
  • Înscris: 30.10.2006

View Postecou, on Oct 31 2006, 10:12, said:

pai e olimpiada sau hack'n slash?! :P
nu ma tin curelele sa alerg mult! mdeh, e cam gras paladinul! :D
da, mi s-a intamplat si mie sa trec pe un server - neoficial- in goana prin act III.. insa pe battlenet mai greu! NU prea gasesti, si aia care sunt sunt chiar mai milogi decat mine! :D
Cand jucam eu erau foarte multi romani pe Europe, aveau si canalul lor.
Iti dai seama ca faceam rush, baal, primeam rush, baal...
Oricum, jucam mai mult ca sa ma fac mare sa fac MF...  :D
Fa un joc care sa se numeasca "Numai pentru romani", poate ai noroc.

#38
ecou

ecou

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 877
  • Înscris: 30.07.2004

View PostBelearta.MarcicaBelearta, on Oct 31 2006, 10:15, said:

Fa un joc care sa se numeasca "Numai pentru romani", poate ai noroc.
Mda, nu e rea ideea de a pune in description romanian only pls! :)
Da' tot sa bat asa.. parinteste, tot ce misca vreau! :) mai pica o piesa de set, mai pica o armura mai babana, mai un socketed sa faci un runeword de nivel mic... :D

#39
Belearta.MarcicaBelearta

Belearta.MarcicaBelearta

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 472
  • Înscris: 30.10.2006

View Postecou, on Oct 31 2006, 12:03, said:

Mda, nu e rea ideea de a pune in description romanian only pls! :)
Da' tot sa bat asa.. parinteste, tot ce misca vreau! :) mai pica o piesa de set, mai pica o armura mai babana, mai un socketed sa faci un runeword de nivel mic... :D
Treaba asta eu o faceam dupa level 90, ai nevoie de oameni pentru a ajunge la levelu' ala.
Ti-am is, maxim am fost 97 dar nu as fi ajuns acolo fara romanii nostri.

Edited by Belearta.MarcicaBelearta, 31 October 2006 - 15:11.


#40
nebux

nebux

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 72
  • Înscris: 05.09.2006
cel mai bine joci SP ca mine. sa-ti arat ce am realicat pana acum cu pritenul cel mai bun al iricarui SP-er Atma muling application

lvl 94 wolfbarb il voi duce pana la 99
lvl 92 hammerdin
lvl 92 blizzballer sorc
lvl 90 blizz sorc pindle si hell meph
lvl 90 javazon
lvl 88 wolf druid
lvl 88 strafe WWS amazon
lvl 86 full fire sorc
lvl 86 summoner necro
lvl 86 kick/trapper sin
lvl 85 full lighting sorc
lvl 85 teslafroster
lvl 85 frost&fire maiden zon
lvl 84 bonemancer
lvl 81 mauler bear
si mai multi care vor sa devina mat/pat
am gasit majoritatea obiectelor unice si seturi din joc
daca vreau sa joc MP am Tcp/IP nu intru pe open b-net
folosesc cateva forumuri de diablo II unele cu intrare selectiva chiar.
vrei mai multe?

Edited by nebux, 31 October 2006 - 22:15.


#41
gsergiu15

gsergiu15

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 29.10.2006
Eu am lvl 63 cu Barbaru (500-999 dmg, 3000+ AR, 3000+def, 500+ life) si tot nu ma tzine la hell... cum dracu?

#42
Belearta.MarcicaBelearta

Belearta.MarcicaBelearta

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 472
  • Înscris: 30.10.2006

View Postgsergiu15, on Nov 3 2006, 07:59, said:

Eu am lvl 63 cu Barbaru (500-999 dmg, 3000+ AR, 3000+def, 500+ life) si tot nu ma tzine la hell... cum dracu?
Te tine daca iti face cineva rush, tu nu te bagi, iti face Baal, tot nu te bagi si la level 90 te apuci de jucat frumos.

#43
nebux

nebux

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 72
  • Înscris: 05.09.2006
level 63 in hell pentru un corp la corp caracter este prea putin. mai bine fa niste Baal runs in NM pana pe la 75 si de acolo poti sa treci la hell. totusi daca joci B-net nici nu mai trebuie sa inveti ceva, doar foloseste ceva b-net cuvinte: omg hax lol si fii sigur sa umpli ecranul cu TP TP TP.
odata ce ai ajuns la nivelul 90 pentru ce mai trebuie sa joci?

#44
Vrajitoru_din_ozz

Vrajitoru_din_ozz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 906
  • Înscris: 13.11.2006
frate vreau sa spun k d2lod e cel mai tare joc kre a putut sa apara vreodata pe piata!il joc din `99,de knd a aparut expansionul lod!pe battle joc de vreo 3 ani,de la versiunea 1.09!cel mai mare caracter al meu e un paladin pe hammer de lvl 95!mai mult nu-l cresc k ma plictiseste!in rest,mai am vreo 6 caractere,toate peste lvl90!cel mai tare,bineinteles,ramane tot paladinul!acontul meu de battle e vrajitorudinoz!dak aveti nelamuriri,intrebari,sugestii,nu ezitati sa-mi scrieti!stiu multe despre jocul asta!id meu de mess e vrajitoru_din_ozz!v-am pupat!

#45
Amok_aka_Xerxes

Amok_aka_Xerxes

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 21.09.2006

View PostVrajitoru_din_ozz, on Nov 13 2006, 13:54, said:

frate vreau sa spun k d2lod e cel mai tare joc kre a putut sa apara vreodata pe piata!il joc din `99,de knd a aparut expansionul lod!pe battle joc de vreo 3 ani,de la versiunea 1.09!cel mai mare caracter al meu e un paladin pe hammer de lvl 95!mai mult nu-l cresc k ma plictiseste!in rest,mai am vreo 6 caractere,toate peste lvl90!cel mai tare,bineinteles,ramane tot paladinul!acontul meu de battle e vrajitorudinoz!dak aveti nelamuriri,intrebari,sugestii,nu ezitati sa-mi scrieti!stiu multe despre jocul asta!id meu de mess e vrajitoru_din_ozz!v-am pupat!
Jocul a aparut in 2000, iar expansionul in 2001. Cred ca Dorothy nu a plecat din Kansas de nu stii chestia asta. Oricum, e un joc super, dar de vreo 6 luni joc WOW. :D

#46
cosma_sebastian

cosma_sebastian

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 26.11.2006
Daca v-ati plictisit de LOD normal va sugerez niste moduri tari: EasternSun, Median2008, Back to Hellfire si multe altele. Le gasiti pe toate la http://phrozenkeep.it-point.com/ .Este cel mai bun site de modding pt d2.

#47
boitandmg

boitandmg

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 26.07.2006
hmm, diablo 2 ...

sunt un maniac al jocului asta. Pt cei care joaca 1.11b ii rog sa arunce o privire pe asia2
mai mult nu zic... e prea marfa serverul

#48
WizardAly

WizardAly

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 314
  • Înscris: 06.12.2006
Si io joc diablo de mult!!Am un paladin la lvl 50 si sunt in plansha a 3-a (mepishto ala) la nivelul nightmare!!Aici am facut cei mai multi bani si gasesti cele mai belea itemuri si pietre!!Am si un nacromancer de lvl 28,un barbar de lvl18 sorcer 9lvl si druid 6!!
Orikum e multm mai greu,mam cam plictisit!orikum astept sa ajung la hell!!  ;)))))

#49
naughtydream01

naughtydream01

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,797
  • Înscris: 13.03.2005

View Postnebux, on Nov 4 2006, 21:31, said:

level 63 in hell pentru un corp la corp caracter este prea putin. mai bine fa niste Baal runs in NM pana pe la 75 si de acolo poti sa treci la hell. totusi daca joci B-net nici nu mai trebuie sa inveti ceva, doar foloseste ceva b-net cuvinte: omg hax lol si fii sigur sa umpli ecranul cu TP TP TP.
odata ce ai ajuns la nivelul 90 pentru ce mai trebuie sa joci?
PK.
Faci MF și strângi iteme? Sau te bagi la duel, na, dacă te ține. Mie mi-a killerit druidul de 99 ca m-am supărat când s-a trecut la ladderu' nou și l-am băgat la duel cu un barbar de 96. Oricum, îi dădusem loot înainte...

#50
Arthas_w3

Arthas_w3

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 71
  • Înscris: 16.02.2006
am si eu nevoie de ajutor!
vreau sa cumpar cd original Diablo II dar nu gasesc.

ma poate ajuta cineva?  :huh:

#51
boogie_ro

boogie_ro

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 13.02.2007
mdea ... io am jucat single cu un necro ... am terminat fara probleme hellu :P ... aveam trangoul's set ... ji bazat pe blood golem ... amplify dmg .... corpse expl ... ji bone spear ... nprbl ;)  am avut ji un sorc ... pe fire ji lghtng da m am oftikt k era 93 cu iteme fainute pe el ... insa era hardcore ji a murit ... de atunci nu mai joc cu sorc :))

#52
ecou

ecou

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 877
  • Înscris: 30.07.2004

View PostArthas_w3, on Mar 20 2007, 12:12, said:

vreau sa cumpar cd original Diablo II dar nu gasesc.
eu l-am cumparat prin diverta online.
mi-am facut cont la ei, am cerut sa imi fie livrat jocul la magazinul de la unirii si in cateva zile m-au anuntat ca pot sa imi ridic pachetul. e drept, eu am comandat intai D2. cum pusesem pe site sa ma anunte cand e disponibil LOD, pana sa ma anunte ca mi-a venit comanda de D2 deja am putut pune comanda pentru LOD.

#53
Arthas_w3

Arthas_w3

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 71
  • Înscris: 16.02.2006

View Postecou, on Mar 21 2007, 21:55, said:

eu l-am cumparat prin diverta online.
mi-am facut cont la ei, am cerut sa imi fie livrat jocul la magazinul de la unirii si in cateva zile m-au anuntat ca pot sa imi ridic pachetul. e drept, eu am comandat intai D2. cum pusesem pe site sa ma anunte cand e disponibil LOD, pana sa ma anunte ca mi-a venit comanda de D2 deja am putut pune comanda pentru LOD.

cand anume ai l-ai cumparat ? acum cat timp ? (D2)

#54
ecou

ecou

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 877
  • Înscris: 30.07.2004
cred ca acum jumatate de an, poate mai putin.
oricum, vad ca acum au pe stoc LOD. si cred ca daca vei pune in lista ta de interes D2 poate cineva va vedea si il va aduce in stoc. nu pot spune ca sigur asa functioneaza sistemul, dar e posibil. oricum, incercarea moarte n-are.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate