Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cand One United nu mai vand isi v...

Mandolina feliat legume

Atestat consilier de siguranta

alarma auto Autowatch 346 RLI
 Ce se intampla cu actualii tineri...

Descifrare reteta

Zapp fix

Rulment pt diferential 4motion
 Lipire filtru la baterie ikea

Meserias nu mai vine sa termine l...

Soferii prinsi bauti sau drogati ...

geometrie autorulota
 Sfat achiziție laptop ~4500 ...

A fost adoptata legea privind alc...

La multi ani Costi

Vreau sa ofer imprumut pentru con...
 

site pentru parinti - poate va intereseaza

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
m1rcea

m1rcea

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 197
  • Înscris: 24.07.2006
Salut!
M-am gandit ca poate intereseaza pe cineva... Prescolar.ro, se adreseaza parintilor care au copii de varsta prescolara si isi propune sa stranga tot ce este necasar pentru parinti intr-un singur loc. Pe langa stiri, articole, sfaturi, cantecele, poezii, glume sau poze haioase, exista sectiuni pentru gradinite, distractie, educatie, sanatate, magazine, sau lucruri utile (babysitting, frizerii, programe ale teatrelor, concerte sau o mica carte de bucate). Dati un semn daca va place au ba... Sugestiile sunt binevenite...

#2
Bamis

Bamis

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 350
  • Înscris: 23.06.2005
Fetita mea zice ca e OK situl! :)

#3
m1rcea

m1rcea

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 197
  • Înscris: 24.07.2006
De ce ban? Nu a fost intentie de spam... doar de informare... By the way... daca nu aveti copii... sigur nu va intereseaza povestea... Daca i-ati avea insa... fiti siguri ca v-ar interesa... Niciodata nu strica o parere in plus...
De asta am si spus... astept comentarii... la obiect... O mana de ajutor nu strica niciodata... :)

#4
StGermain

StGermain

    RL 118

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,517
  • Înscris: 04.04.2004

View Postm1rcea, on Jul 24 2006, 19:47, said:

De ce ban? Nu a fost intentie de spam... doar de informare... By the way... daca nu aveti copii... sigur nu va intereseaza povestea... Daca i-ati avea insa... fiti siguri ca v-ar interesa... Niciodata nu strica o parere in plus...
De asta am si spus... astept comentarii... la obiect... O mana de ajutor nu strica niciodata... :)


Se refera la BAN nu pentru ca ai postat, ci pentru ca ai postat AICI. Si pentru ca ai postat aici, se considera reclama. Este o alta locatie ceva cu Web/http unde era safe sa postezi.

Explicati  domnle omului.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate