Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 

Informatica sau FEAA

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
krayzie.kry

krayzie.kry

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 99
  • Înscris: 25.07.2005
ok cum au inceput inscrierile zilele astea m-am inscris si eu la 2 fac si anume Facultatea de informatica din cadrul universitatii Al. I. Cuza si la Feaa (Facultatea de Economie si Administrarea Afacerilor) tot din cadrul aceleasi universitati. Desi daca reusesc la amadoua eu sunt hotarat ce as alege, totusi as vrea niste pareri argumentate, nu raspunsuri sa se afle si ele in vorba, despre ce facultate ati alege din cele 2 daca ati fi facut un liceu cu profil economic, dar ati fi pasionat de informatica :) . Daca sunteti si stundenti la aceste facultati cu atat mai bine.Multumesc.

Edited by krayzie.kry, 20 July 2006 - 11:06.


#2
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
depinde. Daca vrei un program mai lejer (timp in care poti aprofunda ceea ce iti place), daca vrei mai putin matematica, daca vrei o facultate mai usoara alege feea-ul. Informatica (dupa parerea mea,am cativa amici acolo) iti cere o anumita dedicatie,banui ca matematica o sa faci ceva mai multa etc..

#3
ambr0zie

ambr0zie

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,540
  • Înscris: 04.01.2006
Salut. Daca ai facut liceu economic si nu stii programare ca lumea, ci doar esti pasionat(a) de informatica, gandeste-te de doua ori. Despre FEAA, sunt si eu pe acolo, cauta prin sectiune topicul despre FEAA si citeste acolo. Multa bafta!

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate