Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen
 Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 

probleme cu admiterea

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
fabby

fabby

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 285
  • Înscris: 13.08.2005
salutare!
am pe cineva care vrea sa vina in bucuresti, insa nu stie sigur unde sa dea. Incearca la ase, insa proglema e ca acolo, se dau teste la facultati, 2 cate 2, si degeaba dai la toate facultatile, pt ca conteaza 1 optiunile, asa ca ezissta riscul sa se intample ceva, asa ca e bine sa mai incerce si la altceva

am mai luat in calcul snspa, si spiru haret - finante banci.
problema e ca la snspa...nuj cat de mult te ajuta facultatea,m iar spiru e particulara..si nu e ok sa dea acolo

voi ce recomandati..ce ati optat..sau unde veti da?

#2
xelad

xelad

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 268
  • Înscris: 03.06.2006

View Postfabby, on Jul 11 2006, 00:37, said:

salutare!
am pe cineva care vrea sa vina in bucuresti, insa nu stie sigur unde sa dea. Incearca la ase, insa proglema e ca acolo, se dau teste la facultati, 2 cate 2, si degeaba dai la toate facultatile, pt ca conteaza 1 optiunile, asa ca ezissta riscul sa se intample ceva, asa ca e bine sa mai incerce si la altceva

am mai luat in calcul snspa, si spiru haret - finante banci.
problema e ca la snspa...nuj cat de mult te ajuta facultatea,m iar spiru e particulara..si nu e ok sa dea acolo

voi ce recomandati..ce ati optat..sau unde veti da?
Sa incerce la Politehnica pentru ca unele facultati au examen la mate si economie pentru unele sectii.
Sau inca o varianta la Constructii aceeasi chestie .Sfatul asta e bun daca vrea sa dea si la facultati tehnice.
Pentru mai multe detalii uita-te pe siteurile universitatilor.

#3
fabby

fabby

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 285
  • Înscris: 13.08.2005

View Postxelad, on Jul 11 2006, 09:07, said:

Sa incerce la Politehnica pentru ca unele facultati au examen la mate si economie pentru unele sectii.
Sau inca o varianta la Constructii aceeasi chestie .Sfatul asta e bun daca vrea sa dea si la facultati tehnice.
Pentru mai multe detalii uita-te pe siteurile universitatilor.

mmm....e mai mult pe contabilitate...finante banci, chestii d-astea...da am sa tin cont si de ce ai zis si am sa ma uit. multumesc!...
de particulare ce parere aveti?

#4
Archon

Archon

    PredaTerminatorMan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,187
  • Înscris: 14.06.2005

View Postxelad, on Jul 11 2006, 09:07, said:

Sa incerce la Politehnica pentru ca unele facultati au examen la mate si economie pentru unele sectii.
Sau inca o varianta la Constructii aceeasi chestie .Sfatul asta e bun daca vrea sa dea si la facultati tehnice.
Pentru mai multe detalii uita-te pe siteurile universitatilor.
Lol, la Politehnica :)). daca vrei sa te injure tot restul vietii, da cheama-l la poli  :w00t: . Ase sau Universitate.
Depinde ce-i place sa faca...

Edited by Archon, 14 July 2006 - 17:31.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate