Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic
 Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...
 La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!
 Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...
 

masina ideala pt voi

- - - - -
  • Please log in to reply
309 replies to this topic

#307
lawrence38

lawrence38

    GAME......OVER

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,009
  • Înscris: 05.02.2008

 Ceata_Indurarii, on 12th October 2010, 22:33, said:

Nu exista decat una: Audi A4, 2.0 TDI :thumbup:
Si in curand S-Klasse 2.2 Biturbo Diesel :P

#308
driftking91

driftking91

    Freak on a leash

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,736
  • Înscris: 28.12.2008
ce pot sa zic
daca as avea un buget normal as alege VW Scirocco pentru ca arata bine si e tinereasca iar daca as fi putred de bogat mi-as lua un S63 AMG :naughty:

#309
Bitch_in_Red

Bitch_in_Red

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,271
  • Înscris: 07.05.2004
Cred ca imi voi lua cat de curand o Hyundai Sonata 2011 2.0T ;  are peste 250HP si consum excelent cu benzina normala! Cred ca si una de 2.4 non turbo ar fi ok, dar deh, daca se poate, de ce sa nu fie acolo... sau o sa astept putin sa vad la Craciun cum va fi versiunea hybrid...

#310
ValaMaldoran

ValaMaldoran

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 389
  • Înscris: 02.11.2010
Imi plac "jeep-urile" cum li se zice in Romania...SUV in USA. Am achizitionat acum 2 ani masina ideala la care am visat.
2008 Range Rover Supercharged (4.2 litri supercharged si intercooled twincam, aluminum alloy V8, 390 horsepower, 410 lb-ft of torque, instant acceleration,cutie automatica). Culoarea "gun metal". Love my baby... :wub:

Edited by ValaMaldoran, 06 November 2010 - 06:46.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate