Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Probleme sistem audio mașina

Radio care se incinge

problema -amplificator cu tranzis...

Retragere bani din cont inainte d...
 Plata cu cardul si bacsisul

Primire bani din Danemarca prin N...

Alerta securitate Fedora Linux 40...

Problemuțe sistem audio ma&#...
 Renovare balcon

installation has failed there was...

Montura polara.....

Sfat inchiriere locuinta unei per...
 Sursa stereo -> amplif mono

Dan Blondu vs. Marian Piciu

Side - Antalya

Nume fetita - international dar c...
 

Doresc sa cumpar un sistem de supraveghere

- - - - -
  • Please log in to reply
13 replies to this topic

#1
raline

raline

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 07.06.2006
Doresc sa cumpar un sistem de supraveghere format din 4 camere de supraveghere + 1 placa de captura

Mai astept si alte sugestii :naughty:

Edited by raline, 07 June 2006 - 11:45.


#2
goblenro

goblenro

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 973
  • Înscris: 13.06.2005

View Postraline, on Jun 7 2006, 12:42, said:

Doresc sa cumpar un sistem de supraveghere format din 4 camere de supraveghere + 1 placa de captura

Mai astept si alte sugestii :naughty:

Google e cel mai bun prieten in cazul tau, si Bursa Softpedia

Edited by goblenro, 07 June 2006 - 11:55.


#3
ghengy

ghengy

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 04.02.2006

View Postgoblenro, on Jun 7 2006, 11:52, said:

Google e cel mai bun prieten in cazul tau, si Bursa Softpedia


Okazii.ro SI eu tot caut... dar nu ma incadrez ( necesitati - finante )

#4
wappy

wappy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 90
  • Înscris: 29.12.2004
http://www.ultrapro.ro/
Supraveghere Video

  Accesorii
  Camere A/N
  Camere Color
  Kit
  Placi Captura

Sau in magazinul din Titulescu pt oferte personalizate.

#5
exorcistul

exorcistul

    just listen

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,548
  • Înscris: 31.05.2006
Are legatura cumva cu raline.ro?  :naughty:

#6
Startpause

Startpause

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,712
  • Înscris: 05.03.2005
pentru ce iti trebuie ?

#7
Reason2

Reason2

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 160
  • Înscris: 31.10.2005
Sigur ca putem sa te ajutam ... pretulverde.ro (http://www.pretulver...More&iProduct=6 ), focusshop.ro, okazii.ro (dar fara: toshibauser ca le are mai scumpe si fara raline.ro)

Sper ca ti-am fost de folos

Numai bine

P.S
Ca sa vezi ....unde dai si unde crapa

Edited by Reason2, 23 July 2006 - 10:53.


#8
free_fiber

free_fiber

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 37
  • Înscris: 20.02.2005
M-am hotarat si eu sa-mi iau o camera de supraveghere. Problema e ca nu am bani si de placa de achizitie, dar in schimb  am tv-tuner care stie sa faca compresie hardware mpeg2.

Camera de supraveghere cica are iesire BNC. Asta inseamna cablu TV? O pot baga in TV si sa o caut ca pe un program normal sa vad ce filmeaza? Daca asta inseamna BNC, e perfect pentru mine.

Edited by free_fiber, 01 August 2006 - 17:38.


#9
bogdan2_22

bogdan2_22

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 09.09.2006

View Postraline, on Jun 7 2006, 12:42, said:

Doresc sa cumpar un sistem de supraveghere format din 4 camere de supraveghere + 1 placa de captura

Mai astept si alte sugestii :naughty:
vand orice sistem de supraveghere doresti inclusiv cu lentile cu unghi de pana la 120 de grade, camere video alb negru, color, etc, sisteme antiefractie si alarme. 0745.303.675

#10
701

701

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,559
  • Înscris: 16.06.2004

View Postbogdan2_22, on Sep 9 2006, 19:12, said:

vand orice sistem de supraveghere doresti inclusiv cu lentile cu unghi de pana la 120 de grade, camere video alb negru, color, etc, sisteme antiefractie si alarme. 0745.303.675

Ai putea sa-mi dai un pret estimativ pt ce doreste Domnul de mai sus? Vreau sa stiu in ce ma bag  -_-

#11
changethefuture

changethefuture

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 01.03.2008

View Postraline, on Jun 7 2006, 11:42, said:

Doresc sa cumpar un sistem de supraveghere format din 4 camere de supraveghere + 1 placa de captura

Mai astept si alte sugestii :naughty:

Eu iti recomand camere ip.

Un articol interesant este http://www.sisteme-b...IP/art--19.html

nu mai ai nevoie de placa de captura sau sistem DVR ( Digital Video Recorder ) si nici de mufe BNC sau alte tampenii. La camerele IP ai nevoie de un PC asa cum vine el cu placa de retea, cablu de retea de la PC la camera.


#12
cristyyo

cristyyo

    missyou

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,682
  • Înscris: 18.04.2007

Quote

Las post: Sep 9 2006, 19:33
;)

#13
wrongdoer1985

wrongdoer1985

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 02.12.2007
salut

ai putea incerca si pe www.supraveghere-securitate.ro ... printre multe altele, sunt si cateva sisteme preconfigurate camere+placa de captura / DVR


stima!

#14
AMSN89

AMSN89

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 22.01.2010

View Postraline, on 7th June 2006, 11:42, said:

Doresc sa cumpar un sistem de supraveghere format din 4 camere de supraveghere + 1 placa de captura

Mai astept si alte sugestii :naughty:



Am gasit din intamplare mesajul tau.Daca nu ai gasit pana acum un sistem de supraveghere, iti pot oferi eu unul, contra cost.Eu mi-am cumparat in cursul anului trecut  mai multe componente ale unui sistem de supraveghere. Stiu foarte multe despre aceste sisteme , si daca esti dispus pot sa iti vand o parte din ele: imi spui cam ce ai avea nevoie si eu iti spun ce am si cu ce pret pot sa le dau.
De exemplu am: 8x camere de supraveghere(4 x exterior/interior cu IR, 4x interior, una din ele este wireless (fara fir) daca o cumperi o dau cu tot cu suport dome, 1x reflector IR, 1x placa de captura 4 intrari, 1 x Multiplexer, precum si alimentatoare si suporti pentru camerele de supraveghere/reflector IR)-----------------daca vei cumpara aceste produse(o parte) vei primi BONUS alimentatoarele, suporturile si mufele bnc+ IN FUNCTIE DE CELE CUMPARATE MONTAJ GRATUIT.
PT. DETALII TE ROG SA-MI TRIMITI UN E-MAIL LA ADRESA [email protected]

View Postghengy, on 12th June 2006, 11:47, said:

Okazii.ro SI eu tot caut... dar nu ma incadrez ( necesitati - finante )



Daca doriti camere de supraveghere la preturi mai mici, trimiteti un E-MAIL la adresa [email protected], si va voi prezenta oferta.
Depinde de ce cumparati : mufe, cabluri de legatura, alimentatoare, suporti se primesc BONUS.
+in functie de produsele cumparate MONTAJ GRATUIT!

[email protected]

View Postfree_fiber, on 1st August 2006, 17:38, said:

M-am hotarat si eu sa-mi iau o camera de supraveghere. Problema e ca nu am bani si de placa de achizitie, dar in schimb  am tv-tuner care stie sa faca compresie hardware mpeg2.

Camera de supraveghere cica are iesire BNC. Asta inseamna cablu TV? O pot baga in TV si sa o caut ca pe un program normal sa vad ce filmeaza? Daca asta inseamna BNC, e perfect pentru mine.


Daca doriti sa aflati toate aceste informatii gratuit, trimiteti un mail la adresa [email protected] cu intrebarile ce va sunt necunoscute.

Camere si sisteme de supraveghere la preturi mici.Daca va intereseaza, trimiteti un mail la adresa [email protected]  pentru a va prezenta oferta.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate