Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic
 Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...
 La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!
 Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...
 

Gothic II Night Of Raven

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
Shogun87

Shogun87

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 16.02.2006
Din pacate   a  aparut prima  data  topicul si  doar  acum o sa  scriu mesajul ( ceva erori cu explorerul meu :( ......

Sunt  la ultima  misiune ( cred eu :)  )     In  Gothic  II Night Of Raven  ,  dar  nu  pot  sa o termin...  
Mai exact  : trebuie  sa  gasesc un echipaj  si un capitan  sa plec pe  insula  sa il omor pe  marele  boss....  
De fapt  ar fi 2 capitani     1.   Old Jack    ,  2 . unul din tabra  mercenarilor  Torlof  sau ceva  de  genul asta il    cheama    ( nu  mai stiu exact  numai daca intru in joc ) . Pe ala  din tabara  mercenarilor  de la la  ferma  lui Onar   lam gasit  dar  nu  pot  sa il chem sa  fie  capitan   , iar  de   Old  Jack  nu  dau nici  cum ......   -_-
Ce pot  sa   fac , exista  ceva  cod  sa ma  teleportez  la ``Old Jack``  sau stiti   voi unde  il gasesc  ?

#2
Ioan.S

Ioan.S

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 126
  • Înscris: 11.04.2006
ai aici walkthrough. Un singur capitan e suficient. Daca erai atent la side-quests, ai fi tinut minte ca l-ai ajutat (daca ai facut-o) pe Jack sa se intoarca inapoi la farul de pe coasta (in care s-au instalat niste "thugs"). Legat de thugs aveai oricum un quest dat de Watermages. In fine, nu stiu cum ai jucat tu The Night Of the Raven.

http://www.worldofgo...ttloesung#miliz
http://www.worldofgo...komplettloesung

#3
Shogun87

Shogun87

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 16.02.2006

 Ioan.S, on Jun 2 2006, 13:57, said:

ai aici walkthrough. Un singur capitan e suficient. Daca erai atent la side-quests, ai fi tinut minte ca l-ai ajutat (daca ai facut-o) pe Jack sa se intoarca inapoi la farul de pe coasta (in care s-au instalat niste "thugs"). Legat de thugs aveai oricum un quest dat de Watermages. In fine, nu stiu cum ai jucat tu The Night Of the Raven.

http://www.worldofgo...ttloesung#miliz
http://www.worldofgo...komplettloesung

Am fost  si  la  jack    in far  , dar   nu pot  sa il chem  ca si capitan

#4
Ioan.S

Ioan.S

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 126
  • Înscris: 11.04.2006
Lee va accepta cu siguranta. Btw, ai indeplin celelate conditii: best good damn armor of the land, ai acceptul paladinilor sa iei goaleta... ai vorbit cu Xardas?

In fine ai walkthrough in link-urile pe care ti le-am dat. Eu nu am preintampinat probleme in a aduna un echipaj ci in a ma hotari pe cine sa iau cu mine. Sunt mai multe oferte decat locuri disponibile pe vas.

In plus, mai este si seful piratilor ca si optiune pentru postul de capitan.

Edited by Ioan.S, 03 June 2006 - 17:35.


#5
Shogun87

Shogun87

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 16.02.2006
Pai nu am acceptul paladinilor  si nici  nu  am  vb cu xardas....

#6
Ioan.S

Ioan.S

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 126
  • Înscris: 11.04.2006
Pai ar fi cazul sa te apuci de treaba.

#7
Shogun87

Shogun87

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 16.02.2006

 Ioan.S, on Jun 5 2006, 08:57, said:

Pai ar fi cazul sa te apuci de treaba.

M-am apucat   dar  nimic .....  nici optiune.....

#8
Ioan.S

Ioan.S

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 126
  • Înscris: 11.04.2006
Te descurci sa citesti in engleza walkthrough-urile pe care ti le-am dat?

Ai linkurile mai sus. Zic ca sunt destul de detaliate. Nu prea am timp sa te ajut.

#9
FIlipq

FIlipq

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 51
  • Înscris: 31.12.2007
...pai...mai unu' Mario(sau ceva de genul asta)...si pe el poti sa il chemi ca capitan(prima data vorbesti cu Regis.normal sta pe o banca langa magazinul lui Mateo).si ca sa vina Torlof cu tine trebuie sa mai faci ceva inafara sa il chemi...si anume:
-mergi in Old Camp si deschizi poarta......
- II DAI 2000 SAU 3000 GOLD

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate