Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic
 Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...
 La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!
 Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...
 

Tastaturi Logitech

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
Tzevaru

Tzevaru

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 207
  • Înscris: 01.01.2004
Vreau sa-mi iau o tastatura wireless Logitech si am gasit  Logitech Cordless Desktop LX 300 dar nu are incarcator pt acumulatori. Si tot cautand io am mai gast 2 modele : kitt Logitech wireless 967496-0100 si kitt Logitech wireless 967461-0100   (pc-zone.ro) care au incarcator da' nu prea gsaesc nimic despre ele pe net , nici kiar pe situ' Logitech. Daca stie cineva ceva despre ele sau despre ceva kitturi wireless in zona de pret de vreo 2.5 mil care au incarcator si se comporta bine vreau si io ceva informatii.multumesc

#2
madalinus

madalinus

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 260
  • Înscris: 25.04.2004
Acum 7 luni eram si eu in situatia asta,am cumparat Logitech EX100,n-am vrut sa mai arunc inca 1 mil pt LX300.Pe linga acest kit,te sfatuiesc sa cumperi acumulatori performanti,cu capacitatea cea mai mare,mouse-ul consuma cel mai mult.Am acumulatori de 2350mAh si ma tin aprox. 15 zile,la tastatura am baterii alcaline si inca nu m-au lasat dupa 7 luni.Cit despre incarcator...poti sa construiesti unul destul de simplu cu LM317 sa incarce cu 1/10 din capacitatea acumulatorului.
Bafta!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate