Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024
 Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica
 Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila
 Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K
 

Star Wars The Acolyte

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
14 replies to this topic

#1
PiticVerde

PiticVerde

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,751
  • Înscris: 12.09.2015
Anul acesta vom vedea primele episoade din noul serial Star Wars ,The Acolyte.
O investigație asupra unei crime șocante îl confruntă pe un respectat Maestru Jedi cu un războinic periculos din trecutul său. Pe măsură ce apar mai multe indicii, ei călătoresc pe o cale întunecată în care forțele sinistre dezvăluie că totul nu este ceea ce pare...
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/H8H1UntxZ40?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
george_alexandru

george_alexandru

    Mwe Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 32,546
  • Înscris: 30.08.2017
[ https://64.media.tumblr.com/5b67f51c9a22479ec6123e2096981e44/23d6290e63e251ef-3e/s540x810/2970e1e3c15129f4791da5e58a4f89f05d67c391.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#3
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,867
  • Înscris: 06.01.2008
Asta e serialul ce are sute de mii de dislike-uri la trailerele de pe YT? Ceva gen 200k like-uri si vreo 500k dislike-uri?

#4
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,632
  • Înscris: 07.02.2003
E tare sa like / dislike ceva care nu este inca lansat, doar din trailere  ha ha Posted image

Edited by andreic, 27 March 2024 - 09:56.


#5
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,867
  • Înscris: 06.01.2008
Poate e un automatism motivat de calitatea productiilor recente Disney (Mica Sirena and such).

#6
Mondeo

Mondeo

    Everything Woke Turns To Shit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,425
  • Înscris: 15.11.2005
veti vedea, nu vom vedea...te rog sa corectezi:)
Chiar ca e usor sa dai like/dislike la ceva ce nu a aparut inca...Dar stim de la creatori, deci de la sursa, acolitul o sa fie un razbouil stelelor fara razboi, adica un fel de cuba libre fara alcool, adica coca cola! Dap, avem numai fete si baietei de toaaaaate etniile mai putin, ati ghicit, albi dar nu e rasism, e progresism. Sunt multe de spus dar chiar imi e sila de mizeria asta perpetua. Star Wars e numele, propaganda si mesajul e actiunea. Alt flop gigantic pentru disney, un proiect nascut mort. Stati pe faza, asta e doar inceputul, sunt urmeaza chestii mai suculente.
inchide ochii si deschide...
Vizionare placuta.

Edited by Mondeo, 27 March 2024 - 10:11.


#7
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,632
  • Înscris: 07.02.2003

Vizualizare mesajHider141, pe 27 martie 2024 - 09:59, a scris:

Poate e un automatism motivat de calitatea productiilor recente Disney (Mica Sirena and such).
Adica o preconceptie Posted image Iti dai seama ca n-au valoare astfel de aprecieri.

#8
eiffel

eiffel

    BusyWorm

  • Grup: Moderators
  • Posts: 68,574
  • Înscris: 15.06.2004
Pai din pacate, in afara de Mandalorian nu prea le-a iesit nimic de cand sunt sub Disney.
Si din ce am vazut si Mandalorian incepe sa o ia razna.

Probabil pana nu o schimab pe tuta aia de la conducerea Lucas Film nu va iesi nimic bun.

#9
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,535
  • Înscris: 30.10.2003

Vizualizare mesajeiffel, pe 27 martie 2024 - 10:19, a scris:

Pai din pacate, in afara de Mandalorian nu prea le-a iesit nimic de cand sunt sub Disney.
Andor a fost bunicel.

#10
crislacor

crislacor

    Cui îi pasă...?!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,060
  • Înscris: 20.06.2009
Star Wars înseamnă cele nouă filme! Eventual, asezonat cu niște lamîie, mai putem adăuga Rogue One și Solo. Restul sînt doar UMPLUTURĂ!

#11
hellmarvel

hellmarvel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,930
  • Înscris: 12.03.2010
OP, ti-a fost lene sa te uiti 10 rinduri mai jos?

https://forum.softpe.../#entry30679942

#12
PiticVerde

PiticVerde

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,751
  • Înscris: 12.09.2015

View Postandreic, on 27 martie 2024 - 09:55, said:

E tare sa like / dislike ceva care nu este inca lansat, doar din trailere  ha ha Posted Image

Exact ,chiar asa Posted Image Posted Image. Eu dupa trailare nu ma mai iau.Am fost la cinema la filme ce aveau trailare impresionante si mi-a parut rau ca am dat banii pe bilet,filmul era o porcarie,nu am fost la altele ca nu mi-a placut trailerul,si cand l-am vazut pe tv/stick am regretat ca nu am mers la cinema.Posted Image  .

#13
Mondeo

Mondeo

    Everything Woke Turns To Shit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,425
  • Înscris: 15.11.2005
"Someone is killing Jedi"
It's Disney....

#14
RaimondMacelaru

RaimondMacelaru

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,212
  • Înscris: 10.08.2023
Oare cat mai paraziteaza astia francizele vechi? Eu deja nu mai incerc de ceva vreme mizerii de genul, toate sunt la fel, plictisitoare, neoriginale, stupide...

#15
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,632
  • Înscris: 07.02.2003

Vizualizare mesajMondeo, pe 28 martie 2024 - 07:05, a scris:

"Someone is killing Jedi"
Making it better Posted image

Vizualizare mesajRaimondMacelaru, pe 28 martie 2024 - 07:11, a scris:

Oare cat mai paraziteaza astia francizele vechi? Eu deja nu mai incerc de ceva vreme mizerii de genul, toate sunt la fel, plictisitoare, neoriginale, stupide...
Public nou, francize reinventate, reinterpretate, povesti modificate sau noi, doar sunt ale lor, de asta le-au cumparat. Sunt incurajati de publicul lor... anul trecut toata lumea conservatoare le canta prohodul... acum ce sa vezi, rup bursa. Mai mult i-au pus capac si luI DeSantis. Disney+ e tot pe la 150 mil global si tinde usor sa creasca. Stii cum e, criticii vor critica, corabia merge inainte.

Attached File  dis.jpeg   31.5K   6 downloads

Trebuie inteles, publicul se schimba, gusturile si ele... atunci producatorii raspund.

Edited by andreic, 28 March 2024 - 09:14.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate