Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!
 La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e
 Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...
 Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...
 

Firefox Mobile fps framing/drops

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
asda

asda

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,019
  • Înscris: 02.11.2009
Se da un telefon Samsung cu Android 12 One UI 4.1 pe care insist sa rulez Firefox pentru unele stream-uri video intrucat e cel mai rapid si intuitiv pentru mine, blocheaza cel mai bine reclame, are o gramada de optiuni din addon-uri si sa misca mai bine decat toate celelalte browsere incercate (cam toate)  cu o singura exceptie, face frame drop suparator adica se vede cu ochiul liber cum sacadeza mai ales in meciuri, curse, competitii sportive dar se poate observa chiar si la reclame ceea e ce e deosebit de suparator. Asta indiferent de site-ul de pe care rulez stream-urile, pe celelalte browsere incercate nu face asa.

Am incercat sa reinstalez programul, sa scot doate addon-urile si sa las setarile din fabrica, sa pun unele addon-uri, sa restartez device-ul, sa caut fix-uri online si nu am gasit nimic care se rezolve problema.

Asadar stie cineva vreun fix pentru acest issue?

Merci

#2
eu-DECEBAL

eu-DECEBAL

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,590
  • Înscris: 01.03.2015
Incrarca MULL browser din f-droid. Este mai usor si are si add-onuri. Este bazat pe firefox.

Edited by eu-DECEBAL, 24 March 2024 - 10:49.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate