Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...
 "enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!
 La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)
 Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?
 

cont suspendat

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

#1
twinsen02

twinsen02

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 18.03.2024
Va scriu si eu in legatura cu contul "Twinsen" pe care il am de 20 de ani si care a fost blocat/suspendat din senin fara ca eu sa fac ceva.
Cand am incercat sa ma loghez mi s-a spus ca e blocat si ce e ciudat ca si adresa de email mi-a fost asociata cu unul nou "new_man"
Cum proceda aici? Cine ar putea sa investigheze ce s-a intamplat?
Din pacate nu reusesc sa intru in contact cu niciun administrator pentru a discuta pe aceasta speta.

#2
Administrator

Administrator

    The One

  • Grup: Administrators
  • Posts: 260
  • Înscris: 10.01.2009
ce spui tu este tehnic imposibil. in orice caz, pentru astfel de probleme poti scrie la [email protected]

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate