Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei
 Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024
 Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica
 Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila
 

Browser TV

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
vio7777

vio7777

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 27.09.2021
Salut!
Browserul televizoarelor LG are optiunea “TV View”, astfel incat, in timp ce navighezi pe net, poti urmari un canal tv intr-o mica fereastra, pe care o poti pozitiona oriunde pe ecran.
As dori sa stiu daca mai exista vreun alt brand tv al carui browser sa aiba aceasta optiune.

#2
Crristynel

Crristynel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 816
  • Înscris: 21.12.2013
Da, am avut un Samsung 48JU7500 care avea această opțiune. Se numea "Multi-Link Screen", iar în mod implicit dimensiunile ferestrelor erau identice.
Acel model permitea afișarea simultană a:
- două canale tv;
- un canal tv + browser;
- un canal tv + oglindirea telefonului.
Acum am un Samsung Q80T dar nu permite afișarea simultană browser + tv. (ci doar două canale tv, sau un canal tv +  telefon).

#3
vio7777

vio7777

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 27.09.2021
Multumesc pentru raspuns. Sotia nu concepe un smart tv fara acest browser cu PIP si magic remote, asa ca sunt pe cale sa devin client captiv al LG.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate