Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...
 Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3
 Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 

Card benzinarie Mol Move

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
47 replies to this topic

#19
Valy_User

Valy_User

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,006
  • Înscris: 02.08.2021
Ieși mai în avantaj cu ofertele lor.
Diferența de preț e de 5 bani față de motorina de la Petrom, dar dacă ai carduri, oferte, etc ieși mai ieftin la ei față de Petrom.

E cumva trist că nu mai sunt diferențe de preț reale între benzinării. Consiliul Concurenței consimte.
Înainte erau diferențe de 15 bani chiar între benzinăriile aceluiași lanț.


#20
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,632
  • Înscris: 07.02.2003

View Postcristiany, on 14 martie 2024 - 14:38, said:

Il transferi in aplicatia noua.
Nu se mai transfera, aplicatia iti genereaza alta serie de card, cele vechi au iesit din 12 odata cu inchiderea platformei software vechi.
Punctele trebuiau consumate pana pe 12, s-a anuntat cu o luna inainte.

View Postalexandrualexww2, on 14 martie 2024 - 17:22, said:

Au facut promo pe ascuns
Nah, a fost publica, au dat email la toti clientii.

View PostBogotta, on 14 martie 2024 - 14:30, said:

Si cu cardurile de fidelitate vechi ce se intampla ?  Eu am unul vechi de vreo 15 ani cred.
In shreder.

Edited by andreic, 15 March 2024 - 01:49.


#21
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,871
  • Înscris: 25.01.2007
Partea amuzanta e ca cer cardul vechi in aplicatia noua. Io le-am aruncat direct la gunoi dupa ce le-am golit.

#22
crazykiller

crazykiller

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 867
  • Înscris: 22.09.2007
Nu e neaparat nevoie de cardul vechi, primesti niste puncte in plus, atata tot, dar poti sari de acel pas.

#23
cristiany

cristiany

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,873
  • Înscris: 16.04.2007

View Postandreic, on 15 martie 2024 - 01:52, said:

Nu se mai transfera, aplicatia iti genereaza alta serie de card, cele vechi au iesit din 12 odata cu inchiderea platformei software vechi.
Punctele trebuiau consumate pana pe 12, s-a anuntat cu o luna inainte.
Poate mai exprimat eu gresit: introduci seria cardului vechi, pentru a beneficia de acel bonus de 500 de puncte.

#24
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,632
  • Înscris: 07.02.2003

View Postslai, on 15 martie 2024 - 07:03, said:

Partea amuzanta e ca cer cardul vechi in aplicatia noua. Io le-am aruncat direct la gunoi dupa ce le-am golit.
Nu cere. E optional, probabil asa e facuta aplicatia noua dar oricum nu ia in seama seriile vechi.

View Postcristiany, on 15 martie 2024 - 09:46, said:

Poate mai exprimat eu gresit: introduci seria cardului vechi, pentru a beneficia de acel bonus de 500 de puncte.
Asta da pentru bonus de fidelizare, insa in rest e inutil.

Edited by andreic, 15 March 2024 - 10:02.


#25
alexandrualexww2

alexandrualexww2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 759
  • Înscris: 15.05.2017

View Postrhdghdhs, on 14 martie 2024 - 22:00, said:

Oricum la benzinaria  Mol sunt preturi peste cea ce ofera concurenta... si nu cred ca produsele lor sunt mai bune ...cam toate sunt la fel.


Masina mea merge calumea doar cu benzina mol sau omw aia scumpa. Am bagat lukoil, naspa...am bagat petrom naspa am bagam rompetrol cel mai naspa si deaia scumpa.

Cum bag mol chiar si 95, parca are alta viata.

View Postrhdghdhs, on 14 martie 2024 - 22:00, said:

Oricum la benzinaria  Mol sunt preturi peste cea ce ofera concurenta... si nu cred ca produsele lor sunt mai bune ...cam toate sunt la fel.


Masina mea merge calumea doar cu benzina mol sau omw aia scumpa. Am bagat lukoil, naspa...am bagat petrom naspa am bagam rompetrol cel mai naspa si deaia scumpa.

Cum bag mol chiar si 95, parca are alta viata.

View PostValy_User, on 14 martie 2024 - 20:43, said:

Norocoși sunt ăia care au pus mâna pe cardurile Mol partener(alea roșii).
Eu am unul din ăsta de la emag, au avut cânda prin 2017 o promoție dacă cumperi de la ei RCA.
Funcționează și acum. Reducere 15bani/l.


Daca aveti rude in politie pompieri sunt si 3% reducerile. cu cardurile de sindicat.

#26
Valy_User

Valy_User

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,006
  • Înscris: 02.08.2021
Am văzut și eu pe net.
La SNPPC le dă card de 20 de bani/l.

#27
florian26

florian26

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 258
  • Înscris: 28.07.2007
Pe 13 Martie am instalat aplicatia, am alimentat cu 48L GPL, zero puncte adaugate, "nentudom" cafea  cadou de Bun Venit....a si nici reducerea de 30 bani/ litru "nu a mers, data viitoare". Dar ma bucur ca sunt sunt membru GREEN. Stația Mol Râmnicu Vâlcea sector 3

Edited by florian26, 15 March 2024 - 14:38.


#28
__Dan__

__Dan__

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,953
  • Înscris: 15.04.2019
Cati litri benzina inseamna 500 puncte? Sau din alea iti poti lua doar juma' de sandwich, sa mearga la "cafeaua" moca promotionala?

#29
crazykiller

crazykiller

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 867
  • Înscris: 22.09.2007
Din puncte nu îți iei nimic, treci la alt nivel la un anumit număr de puncte.
La fiecare nivel ai niște beneficii.

#30
radonys

radonys

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 350
  • Înscris: 04.02.2013

View Post__Dan__, on 15 martie 2024 - 18:31, said:

Cati litri benzina inseamna 500 puncte?

Nu mai functioneaza asa, sa cumperi chestii pe puncte. E ca la Lukoil acuma, primesti puncte cand cumperi, si in functie de cate puncte ai te face gold, platimum, etc. Si iti da ceva reduceri gen 7 bani pe litru la gold, etc.
Asta e teoretic, practic nu mai are niciun sens acest program de fidelizare. Daca bagi exclusiv benzina de la ei poate poate ajungi gold si primesti litrul mai ieftin cu 7 bani, adica doar un pic mai scump decat la alte benzinarii.. Si asta doar un an, ca pe urma se reseteaza toate nivelele.

Edited by radonys, 15 March 2024 - 22:30.


#31
LuvRaluK

LuvRaluK

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,579
  • Înscris: 27.09.2006
[ https://imgbb.host/5hOE - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by LuvRaluK, 16 March 2024 - 09:13.


#32
Mo_su

Mo_su

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 262
  • Înscris: 13.02.2024
Nu mai are niciun sens , sunt beneficii mai mari cu alte carduri. Personal alimentez exclusiv din Mol de vreo 20 de ani , din care mai bine de 15 ani exclusiv benzina  premium . Beneficiile au fost minuscule ! Sa nu mai spun ca in Ungaria de exemplu cardul era necunoscut , oare asta va fi ??

#33
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,632
  • Înscris: 07.02.2003

View Postflorian26, on 15 martie 2024 - 14:38, said:

Pe 13 Martie am instalat aplicatia, am alimentat cu 48L GPL, zero puncte adaugate,
Baga EVO Posted Image Am testat ieri la Chiscani / Grant, a mers perfect voucherul de 30 bani si am primti si puncte. AM 638, 500 de la fidelizare + 138 facuti ieri.

View PostMo_su, on 16 martie 2024 - 09:45, said:

Beneficiile au fost minuscule !
Asa este, beneficiile cel putin la programele de pana acuma sunt vax, ei fac asta doar ca sa adune lume, marketing de fidelizare.

Edited by andreic, 16 March 2024 - 11:09.


#34
crazykiller

crazykiller

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 867
  • Înscris: 22.09.2007

View Postradonys, on 15 martie 2024 - 22:29, said:



Nu mai functioneaza asa, sa cumperi chestii pe puncte. E ca la Lukoil acuma, primesti puncte cand cumperi, si in functie de cate puncte ai te face gold, platimum, etc. Si iti da ceva reduceri gen 7 bani pe litru la gold, etc.
Asta e teoretic, practic nu mai are niciun sens acest program de fidelizare. Daca bagi exclusiv benzina de la ei poate poate ajungi gold si primesti litrul mai ieftin cu 7 bani, adica doar un pic mai scump decat la alte benzinarii.. Si asta doar un an, ca pe urma se reseteaza toate nivelele.
Se resetează punctele după un an, dar tu în perioada asta ai tot alimentat la ei, ai făcut alte puncte și rămâi acolo cu reducerile. Asta e fidelizarea lor, nu e mare chestie, dar dacă deja ești client fidel, e ceva acolo.

#35
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,871
  • Înscris: 25.01.2007
Din programul vechi tot mi-am luat tigari, de vreo doua ori am facut si comenzi din magazinul lor online, si acum la final cand am golit cardul am luat doua voucere emag de 50 lei si doua pachete de tigari. Mai nasol fu ca nu m-au lasat sa platesc partial cash, asa ca a trebuit sa iau tigari king, sa ma incadrez in puncte.
La fiecare tigara fumata, le-am umplut frigiderul. Daca puneau filtru la carpati, sigur iesea kingul asta.

#36
rhdghdhs

rhdghdhs

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,462
  • Înscris: 22.05.2011

View Postalexandrualexww2, on 15 martie 2024 - 13:08, said:




Daca aveti rude in politie pompieri sunt si 3% reducerile. cu cardurile de sindicat.
Pompierii nu au sindicat

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate