Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!
 Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...
 Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...
 

Firme/Servicii Design Interior

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
acronim99

acronim99

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 12.03.2024
Buna ziua, puteti recomanda firma care ofera servicii complete de design interior  (  design interior, proiect instalatii electrice, proiect instalatii sanitare, implementare proiect, recomandare firma constructii, supravegherea santierlui ) ? Multumesc

#2
Naijax

Naijax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,227
  • Înscris: 13.03.2017
Unde ?
Pe planeta asta ? In galaxia asta ? In sistemul asta solar ?

Oricum, ce vrei matale acolo nu (prea) exista - este vorba de mai multe firme pentru fiecare lucrare
Poate doar instalatii electrice + sanitare sa gasesti unul 2 in 1 in rest, nu prea cred

#3
HUHA

HUHA

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 88
  • Înscris: 31.12.2008
Pentru desing interior recomand

https://6sense.ro/WP...ry/rezidential/

Bafta.

#4
vromeo

vromeo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 383
  • Înscris: 03.07.2010
Eu "lucrez", sau mai bine spus imi da de lucru (ca eu sunt dorelu'), cu tipa asta - https://homeadorestudio.wordpress.com/
Mie imi place cum lucreza si tine cont si de ce se poate face, sau nu, pe santier.

Electrica si instalatii - viata bate filmu' si uite ca si cu renovare de la caramida, tot nu am putut reface tot traseul electric si am avut scandal cu asociatia pentru 50cm de spart in caramida. Doar la nou poti face cum vrei.

#5
the_blue_raven

the_blue_raven

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,162
  • Înscris: 03.12.2021
Daca tu vrei un arhitect/ designer care sa fie si diriginte de santier, nu cred ca exista asa ceva si vei da de tot felul de incurca-lume

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate