Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Masina veche sau indatorat in ban...

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...

Salariu de șofer Uber 8000 l...

Problema token semnatura electron...
 Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat

Jgheab clasic forma "U"- ...
 Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...

Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...

Defect ciudat Videorecorder Panas...
 lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...

Camera auto DVR PNI Voyager S2600...

Cartelul din Carpati - mafia PNL ...
 

M-a înșelat sau are ea dreptate?

- - - - -
  • Please log in to reply
101 replies to this topic

#73
Noua_pe_site

Noua_pe_site

    Heartless Biatch

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,015
  • Înscris: 26.01.2010
E super de simplu de inselat fara sa ranesti partenerul daca vrei sa-l pastrezi

#74
tehnics

tehnics

    acolo unde vara-i zi la miezul noptii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,855
  • Înscris: 01.11.2005

View PostNoua_pe_site, on 08 martie 2024 - 17:06, said:

1.Taci mah ca nu-s toate proaste si nu se gandesc la repercursiuni inainte sa faca pasu Posted Image
2.Sau sper ca nu sunt ca eu daca as insela , as face-o cu cap mai ales daca stii ca iubi e paranoic gelos
1.Mey, daca ai stii cate vor sa marcheze gratis o poola de artist.
Nu e vorba de prostie. E vorba de palmares.

2. Cand stii ca artistul pleaca a doua zi si nu-l mai vezi decat la anul, nu prea mai exista loc de "inselat cu cap". Plus ca unele femei isi pierd mintile instant cand vad/aud/simt ce le place.

View PostNoua_pe_site, on 08 martie 2024 - 17:07, said:

E super de simplu de inselat fara sa ranesti partenerul daca vrei sa-l pastrezi
Nu in cazul ala. A doua zi artistul e pa-pa si nu se stie cand se va mai ivi ocazia sa-i sari in poola. Asa ca mai stai o ora peste program ca sa bifezi. La o adica, barbati mai gasesti, dar artisti cantareti care sa-ti placa mai rar.


P.S. Nu toate femeile sunt ca tine, Noua. Tine minte asta...avem cazuri destule

Edited by tehnics, 08 March 2024 - 17:13.


#75
Noua_pe_site

Noua_pe_site

    Heartless Biatch

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,015
  • Înscris: 26.01.2010

View Posttehnics, on 08 martie 2024 - 17:07, said:

Ce ai pierdut din disctie e ca prietena lui a zis ca a plecat cu trupa. Cand el i-a spus ca cineva i-a zis ca defapt nu a plecat cu trupa, ea a recunoscut ca a mintit ca a plecat cu trupa si ca a stat mai tarziu.
Faptul ca cineva i-a zis informatia aia iar ea a recunoscut-o inseamna ca informatia era corecta iar ea in prima faza a mintit.
Daca ea a mintit, ca a plecat cu trupa dar defapt a ramas, cata valoarea mai are cuvantul ei cand spune ca nu si-a tras-o ? respectiva nici macar nu a motivat ca ar fi stat pentru un contract in plus.
Aia cu "criza de gelozie" e doar asa, ca sa-si motiveze minciuna.

Nu-i caut scuze pentru ca sunt ANTI inselat dar cred ca a omis/mintit informatia aia nu pentru ca stia ca a gresit ci pentru ca stia ca va interpreta iubi gresit.

Cand partenerul , femeie sau barbat , alege sa nu dea toate informatiile pentru ca exista riscul ca celalalt sa interpreteze gresit , e timpul sa o ia pe drumuri diferite

View Posttehnics, on 08 martie 2024 - 17:10, said:

1.Mey, daca ai stii cate vor sa marcheze gratis o poola de artist.
Nu e vorba de prostie. E vorba de palmares.
Ala nu e artist e un no name ca altfel ca nu se ducea sa cante in parc :D
Palmares la cate poole de artist o fi valabil pentru roadies iar la ea nu e cazul .Cred

View Posttehnics, on 08 martie 2024 - 17:10, said:

2. Cand stii ca artistul pleaca a doua zi si nu-l mai vezi decat la anul, nu prea mai exista loc de "inselat cu cap". Plus ca unele femei isi pierd mintile instant cand vad/aud/simt ce le place.
E pe naiba nu e .
Spui echipei sa plece la ora 1 , placi odata cu ei sa vada dujmanul ca ai plecat si te intorci la hotel iar prietenului ii trimiti sms sa-i spui ca dormi la prietena

View Posttehnics, on 08 martie 2024 - 17:10, said:

Nu in cazul ala. A doua zi artistul e pa-pa si nu se stie cand se va mai ivi ocazia sa-i sari in poola. Asa ca mai stai o ora peste program ca sa bifezi. La o adica, barbati mai gasesti, dar artisti cantareti care sa-ti placa mai rar.
Organizeaza evenimente ceea ce inseamna ca are acces la artisti cand si daca tine neaparat :P

View Posttehnics, on 08 martie 2024 - 17:10, said:

P.S. Nu toate femeile sunt ca tine, Noua. Tine minte asta...avem cazuri destule
Speranta moare ultima , eu sper ca nu sunt singura ratacita care alege sa nu insele iar daca o face , o face cu cap :D

#76
Alexandru H.

Alexandru H.

    Parakoimōmenos

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,232
  • Înscris: 03.03.2007
Eh, femeile se apara intre ele - nu e nicio mirare ca singura justificare a colegei e ca "ea nu ar face de astea". Da, sigur, pana esti singura cu Donald Trump si apoi iti minti jumatatea ca nu te-ai urcat la el in camera pentru patru ore. :D

Nu trebuie sa i-o tii in mana ca sa fii organizatoare de spectacole prin parcuri, sa fim seriosi. Profesionalismul nu te forteaza sa-l invelesti in pat si sa-i dai un pupic de noapte buna. Iar faptul ca il "gaslights" pe colegu' in loc sa faca tot posibilul de a-i dovedi ca gelozia lui e neintemeiata pune cruce pretentiilor de onestitate si fidelitate. La cum vorbeste femeia despre individ, OP trebuie sa spere ca artistul e un om ce respecta relatiile altora - ca daca se bazeaza pe prietena, he's fucked...

#77
Sidorin

Sidorin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,503
  • Înscris: 12.07.2010
La femei prefăcătoria e principala "armă" de apărare, ți-o spune unul "trecut" prin viață. Dacă o iubești o ierti și cauți ca relațiile extraconjugale (ale ei și ale tale) să fie cât mai rare. Sper că nu te iei după sfaturile femeilor prietene de pe site, ele și atunci când sunt cu ea în g.... mână spun că "nu!". Nevasta avea decența să mă roage (ffiind foarte geloasă): "Să nu știu". După unele studii 97-98% din femeile măritate au încercat sexul cu altcineva, deci...

#78
Bob493

Bob493

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,318
  • Înscris: 12.07.2010

View PostNoua_pe_site, on 08 martie 2024 - 16:51, said:


Hmmmmm 99% da pentru ca momentan nu avem decat varianta lui si nu stim nimic despre ei ca si cuplu sau cat de misto e artistul respectiv.


Bun.

@TaoL3 - deci daca varianta ta e cea reala, pana si Noua zice ca sunt sanse de 99% sa te fi inselat.

Posted Image

#79
Alex432

Alex432

    sit at big tables

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,216
  • Înscris: 28.05.2020

View PostNoua_pe_site, on 08 martie 2024 - 16:51, said:

X- E suficient de proasta tipa incat sa devina o alta cucerire a artistului ?

O- E suficient de hot as fuck artistul incat sa-si piarda mintile fatuca si sa uite de partener ?
X-  Aceste cuvinte dor. Cum să fie proastă ?!  Doar proastele se sexează cu cine le place ? Deșteptele doar se uită și bălesc?

O-  Vedetu automat generează atracție - așa e viața și așa e normal. Cine se fit-uiește la emocion, are nevoie de Excel?

Edited by Alex432, 08 March 2024 - 18:27.


#80
Noua_pe_site

Noua_pe_site

    Heartless Biatch

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,015
  • Înscris: 26.01.2010

View PostAlexandru H., on 08 martie 2024 - 17:24, said:

Eh, femeile se apara intre ele - nu e nicio mirare ca singura justificare a colegei e ca "ea nu ar face de astea". Da, sigur, pana esti singura cu Donald Trump si apoi iti minti jumatatea ca nu te-ai urcat la el in camera pentru patru ore. Posted Image
Ma jignesti. Eu mai degraba ma duc la Stephen Hawkins in camera de hotel decat Trump iar daca aleg sa fac exercitii la pat fara implicatii mentale , unealta mea sexuala trebuie sa fie piesa.
Fara 6 packs nu pune mana pe suncile mele

View PostAlexandru H., on 08 martie 2024 - 17:24, said:

Nu trebuie sa i-o tii in mana ca sa fii organizatoare de spectacole prin parcuri, sa fim seriosi. Profesionalismul nu te forteaza sa-l invelesti in pat si sa-i dai un pupic de noapte buna. Iar faptul ca il "gaslights" pe colegu' in loc sa faca tot posibilul de a-i dovedi ca gelozia lui e neintemeiata pune cruce pretentiilor de onestitate si fidelitate. La cum vorbeste femeia despre individ, OP trebuie sa spere ca artistul e un om ce respecta relatiile altora - ca daca se bazeaza pe prietena, he's fucked...
Mergi pe idea gresita ca a fost fortata , dar ca i-a facut placere conversatia nu e o optiune ?

Gaslight'u a venit pentru ca se astepta ca el sa intrebe da' de ce ai stat dupa ce au plecat colegii :D Sigur nu e prima data cand au avut discutii de genu iar fatuca in loc sa=i dea papucii cum ar trebui , spera ca poate merge si asa ....pentru ca ii e drag tipul si speranta moare ultima

Seriosly , am povestit faza cu tablele pentru ca asta am patit eu .De ce am ramas sa joc table cu ala, la el acasa,  daca colegul meu a plecat si cum e posibil ca un barbat sa fie interesat sa joace table cu tine. Ala defapt voia sa ti-o traga si sigur ti-a tras-o deja ....cu asta am avut eu de-a face.
Clientul meu era un batranel de vreo 50 de ani care nu mai jucase table de ani de zile iar colegul meu era seful caruia ii preluam sarcinile una cate cate una. Ne-am dus la client acasa pentru ca era in drumul nostru si am ramas pentru ca nu spui cuiva ca joci mai bine decat el/ea si cand te invita la o partida DE TABLE, zici ca nu ai timp ca tre sa pleci.
As fi inceput relatia cu el de pe picior gresit

View PostBob493, on 08 martie 2024 - 17:52, said:


Bun.

@TaoL3 - deci daca varianta ta e cea reala, pana si Noua zice ca sunt sanse de 99% sa te fi inselat.

Posted Image

Aloooo , cum ai inteles asta ? Posted Image
99% pun casa la bataie , asta am zis eu , 1% exista sanse sa fi inselat

#81
Bob493

Bob493

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,318
  • Înscris: 12.07.2010
Yeah right. Nu te cred.

#82
Noua_pe_site

Noua_pe_site

    Heartless Biatch

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,015
  • Înscris: 26.01.2010

View PostAlex432, on 08 martie 2024 - 18:25, said:

X-  Aceste cuvinte dor. Cum să fie proastă ?!  Doar proastele se sexează cu cine le place ? Deșteptele doar se uită și bălesc?

O-  Vedetu automat generează atracție - așa e viața și așa e normal. Cine se fit-uiește la emocion, are nevoie de Excel?

Dashteptele nu se lasa prinse cand inseala iar daca s-a sexat pentru ca e ala vedeta , clearly e proasta pentru ca o vedeta nu canta in parcuri.

View PostBob493, on 08 martie 2024 - 20:31, said:

Yeah right. Nu te cred.

De aia mi-am lasat usita de 1% ca puii mei , poate tipa nu gandeste deloc ca mine si pierd dracu casa in baza ei Posted Image
Like I said , am vorbit pentru ea din punctul meu de vedere asa ca fii mai intelegator cu mine , is biased si am mentionat de la inceput Posted Image

Edited by Noua_pe_site, 08 March 2024 - 20:37.


#83
Bob493

Bob493

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,318
  • Înscris: 12.07.2010
Nu numai ca nu te cred, dar daca mai insisti cu gogosile astea o sa incep sa pun la indoiala si povestea cu tablele Posted Image

#84
maladetz

maladetz

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,182
  • Înscris: 06.02.2011
Câtă agitație pentru o situație atât de clara, inițiator înțeleg că o iubești dar mai bine acum un pic de suferință decât să ajungeți să aveți și copii și ea sa se joace cu "uneltele" altora. Iar în viitoarea relație fi un pic mai spontan, un pic mai "sălbatic" să-și dorească să fie cu tine la 3 noaptea în pat pentru că va ști că pe lângă iubire va fi și scuturată bine. Oferă-i aventura de care are nevoie și îți garantez că va fi tot timpul langa tine. Dar asta cu o noua femeie, relația actuala e compromisă, nu are sens sa o continui.

#85
Alexandru H.

Alexandru H.

    Parakoimōmenos

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,232
  • Înscris: 03.03.2007
@Noua_pe_site

Noi parca vorbim de 2 lucruri diferite.

Tu ai stat la table cu "un batranel de vreo 50 de ani". Aia a stat singurica la hotel cu unul de care era atrasa. Cand ai plecat de la batranel, nu i-ai zis colegului ca de fapt erai in alta parte; tipa din poveste l-a mintit. Daca colegu' te acuza ca l-ai inselat, ii explicai amuzata ca nu ai fi facut asta niciodata; domnisoara din povestire nu i-a domolit nedumeririle, ba mai mult i-a explicat ca nu se socoteste "cheating" ca e cu un artist.

E ca si cum m-ar prinde nevasta in casa de doua ori - o data cu vecina de 70 de ani si a doua oara cu Sydney Sweeney - si i-as explica frumos ca asa cum nu as insela-o cu baba, asa nu as insela-o cu Sydney. Cele doua situatii nu sunt nicidecum similare ca gravitate si relevanta.

#86
Noua_pe_site

Noua_pe_site

    Heartless Biatch

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,015
  • Înscris: 26.01.2010

Vizualizare mesajBob493, pe 08 martie 2024 - 20:54, a scris:

Nu numai ca nu te cred, dar daca mai insisti cu gogosile astea o sa incep sa pun la indoiala si povestea cu tablele Posted image

La ce palmares am in materie de unelte sexuale testate si la cat de misogina sunt , ce interes as avea sa tin acum cu femeia asta daca nu as crede ce spun?

#87
Bob493

Bob493

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,318
  • Înscris: 12.07.2010
Asta ma intrebam si eu. Mai ales ca e 99.999% sigur ca si-a tras-o cu artistul.

#88
Noua_pe_site

Noua_pe_site

    Heartless Biatch

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,015
  • Înscris: 26.01.2010

Vizualizare mesajAlexandru H., pe 08 martie 2024 - 21:06, a scris:

@Noua_pe_site

Noi parca vorbim de 2 lucruri diferite.

Tu ai stat la table cu "un batranel de vreo 50 de ani". Aia a stat singurica la hotel cu unul de care era atrasa. Cand ai plecat de la batranel, nu i-ai zis colegului ca de fapt erai in alta parte; tipa din poveste l-a mintit. Daca colegu' te acuza ca l-ai inselat, ii explicai amuzata ca nu ai fi facut asta niciodata; domnisoara din povestire nu i-a domolit nedumeririle, ba mai mult i-a explicat ca nu se socoteste "cheating" ca e cu un artist.

E ca si cum m-ar prinde nevasta in casa de doua ori - o data cu vecina de 70 de ani si a doua oara cu Sydney Sweeney - si i-as explica frumos ca asa cum nu as insela-o cu baba, asa nu as insela-o cu Sydney. Cele doua situatii nu sunt nicidecum similare ca gravitate si relevanta.

Chiar vorbim de lucruri diferite :lol:

O femeie nu ar proceda asa  ''Tipul arata ok si prietena mea a tot vorbit de el. Ce minuant e, ce voce are, ce fain se imbraca'' decat daca e imbecila si nu-si da seama ca isi face prietenul gelos SAU nu il place la modul ca vrea sa-l futa ci din punct de vedere profesional si se simte suficient de in siguranta si nevinovata incat sa-i spuna prietenului ei pe ce comoara a pus mana pentru un concert in parc

Tu daca vine vecina de 70 de ani la usa ta sa ceara zahar o inviti in casa ? Sper ca da
Si sper ca o inviti si pe Sidney Sweeney in casa daca si ea bate la usa si vrea zahar. Faptul ca vrei tu sa i-o tragi lu Sidney S nu inseamna ca ea doreste acelasi lucru.

Scuza-ma dar refuz sa cred ca femeile is chiar atat de proaste incat sa creeze iubitului motive de gelozie fara sa isi dea seama si sa fie atat de proasta incat sa nu realizeze ca odata gelozia aparuta , omu ala o sa fie cu ochii ca pe butelie pe asa zisul artist

A stat singura cu el la barul hotelului !

#89
Noua_pe_site

Noua_pe_site

    Heartless Biatch

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,015
  • Înscris: 26.01.2010

Vizualizare mesajBob493, pe 08 martie 2024 - 21:28, a scris:

Asta ma intrebam si eu. Mai ales ca e 99.999% sigur ca si-a tras-o cu artistul.

Okay

Si-a tras-o pentru ca era ala super vedeta si a vrut sa il puna la palmares
Si-a tras-o pentru ca artistu' e bun de gura , frumusel si a facut-o sa uite de guralivul gelos de acasa chiar si pentru cateva ore ?
Si-a tras-o cu artistu' pentru ca spera ca e mai bun la pat decat iubi ?
Sau ca curva si asa-s femeile in general ? :D

#90
Bob493

Bob493

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,318
  • Înscris: 12.07.2010
Si-a tras-o pentru ca la 3 dimineata, dupa ce restul echipei s-a retras la garaj, ea a ales sa ramana singura, la hotel, cu artistul bun de gura si frumusel. Daca a vrut sa-l puna la palmares sau spera ca e mai bun la pat ca iubi sau era doar alcoolizata si horny sau toate cele la un loc, n-am de unde sa stiu. Dar ceea ce e sigur e ca din 100 de femei care aleg sa se puna in ipostaza asta, 99 o fac pentru ca vor sa si-o traga cu el.

Glumesc. Toate 100 o fac din acel motiv. Toate motivele enumerate de tine in postarile anterioare se pot rezolva cu mult inainte de 3 dimineata si inainte de plecarea celorlalti.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate