Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...
 Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...
 Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...
 problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox
 

Meta/FB ads

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
existing_ale

existing_ale

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 19.01.2024
Buna tuturor! Sunt noua pe softpedia, asa ca sper ca este locul potrivit unde adresez aceasta intrebare.

Acum doi ani, mi-am deschis un business foarte mic si am vrut sa fac ceva promovare pe meta ads. Stiu, a fost o idee proasta sa fac asa ceva singura, insa nu am mai avut buget sa platesc pe cineva sau o agentie pentru acest lucru. Atunci cand am creat profilul pentru business, a trebuit sa creez un profil si pentru mine. Cum sunt paranoica despre datele mele, am pus o data de nastere gresita (stiu, inca o idee proasta).

La un moment dat, ceva nu a mers in regula si am primit o notificare conform careia contul a fost restrictionat si trebuia sa fac o verificare. Bineinteles ca din cauza datei de nastere, am avut probleme, pana la urma am rectificat-o, iar verificare a fost succesful. Cu toate acestea, contul inca este restrictionat de la advertising si nu stiu deloc cum as putea contacta Meta/FB pentru a cere un alt review al situatiei intrucat butonul pentru acest lucru este disabled.

Aveti vreo idee? Ar trebui sa o las balta si sa creez o pagina noua? Va multumesc!

#2
tigerheart

tigerheart

    Savage Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,897
  • Înscris: 07.08.2008
Poti eventual sa faci un cont legit si sa incerci transferul paginii catre noul cont.

#3
whiteproud

whiteproud

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 270
  • Înscris: 22.06.2022
Cred ca poti adminsitra pagina de pe alt cont si atunci sa ai acces la advertising.
E ok reclama pe FB? iti aduce clienti? Poti compara cu google ads?

#4
trac1

trac1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 107
  • Înscris: 24.02.2008
Pe mine m-ar ingrijora foarte tare de unde stiu ca data de nastere e gresita.

#5
existing_ale

existing_ale

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 19.01.2024

 tigerheart, on 21 ianuarie 2024 - 15:05, said:

Poti eventual sa faci un cont legit si sa incerci transferul paginii catre noul cont.
Multumesc pentru sugestie! Am sa incerc.

#6
existing_ale

existing_ale

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 19.01.2024

 whiteproud, on 22 ianuarie 2024 - 02:54, said:

Cred ca poti adminsitra pagina de pe alt cont si atunci sa ai acces la advertising.
E ok reclama pe FB? iti aduce clienti? Poti compara cu google ads?
Multumesc pentru sugestie! Nu pot compara pentru ca la vremea respectiva, nu am apucat sa fac reclama pe FB decat vreo luna, iar Google Ads nu incepusem sa fac inca. Si sa iti spun drept, nici acum nu sunt innebunita sa fac reclama pe FB, dar as vrea sa am optiunea aceasta in caz trebuie sa fac vreun boost la business.

#7
existing_ale

existing_ale

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 19.01.2024

 trac1, on 22 ianuarie 2024 - 15:57, said:

Pe mine m-ar ingrijora foarte tare de unde stiu ca data de nastere e gresita.
Pentru ca pusesem data de nastere gresita, dupa aceea mi-au cerut sa fac submit la ID, am fost aiurita si am uitat complet de chestiunea asta si s-au prins.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate