Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 

Faceți urât la băutură?

* * - - - 8 votes
  • Please log in to reply
116 replies to this topic

#109
Costi_68

Costi_68

    Membru de o r o a r e

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,414
  • Înscris: 03.11.2009
Am comis-o si eu aseara, asa, cu tupeu, cu kumpare, cu Alphonso si cu Emperador, adica si cu doua sticle!

Am dat si la rate, m-am lovit cu soldul de marginea patului, i-am spus lu' domnita de mai multe "n" ori: I'm sorry and I love you, ca si cum nu stia...

Una peste alta, nu fac urat la bautura!

#110
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 72,611
  • Înscris: 15.06.2007

View Postlely, on 10 ianuarie 2024 - 21:48, said:

De ce? Când beau, intru pe forum cu clonele.  Trolez pe un topic, fac flame pe altul, distracție, ce mai...
si fara curaj de la spirtoase nu poti face asta?

View PostCosti_68, on 12 ianuarie 2024 - 06:24, said:



Am dat si la rate, m-am lovit cu soldul de

E priceless mirosul de boratura in incapere, pe haine. Ii umpli de respect si pe bosketari.
Maxim mi se pare sa dormi pe ciment, cu capul intr-o punga de kaufland.. sa nu faci mizerie.

#111
Costi_68

Costi_68

    Membru de o r o a r e

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,414
  • Înscris: 03.11.2009

View Posttfmercedez, on 12 ianuarie 2024 - 08:38, said:

E priceless mirosul de boratura in incapere, pe haine. Ii umpli de respect si pe bosketari.
Maxim mi se pare sa dormi pe ciment, cu capul intr-o punga de kaufland.. sa nu faci mizerie.
Practic, am varsat (ca "borat" suna aiurea) la baie, ca un domn ce sunt, ba chiar am sters si urmele tragediei, ca tot sunt un domn, ce plm! :D

Mda, tu esti chiar bun la sfatuit bautorii fruntasi, lead by example, huh? :lol:

Edited by Costi_68, 12 January 2024 - 10:05.


#112
Skyler-ftw

Skyler-ftw

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,281
  • Înscris: 28.02.2008

View PostCosti_68, on 12 ianuarie 2024 - 10:04, said:

Mda, tu esti chiar bun la sfatuit bautorii fruntasi, lead by example, huh? Posted Image
Experienta isi spune cuvantul Posted Image

#113
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 72,611
  • Înscris: 15.06.2007

View PostCosti_68, on 12 ianuarie 2024 - 10:04, said:


Practic, am varsat (ca "borat" suna aiurea) la baie, ca un domn ce sunt, ba chiar am sters si urmele tragediei, ca tot sunt un domn, ce plm! :D

Mda, tu esti chiar bun la sfatuit bautorii fruntasi, lead by example, huh? :lol:
la cluj am patit, in studentie.. strasnic ne-am facut muci, un autocar intreg de intelectuali in vizita de studii.. atunci m-am facut de cacat si decanul facultatii mi-a zis niste vorbe. Stia el ce stie.. ca cei mai sobri si demni indivizi isi dau arama pe fata cand sunt departe de casa. Echivalentul zicalei americane din filme: "what happens in Vegas  stays in Vegas".

O alta vorba de duh a lu dom' profesor era: " expertul este persoana care vine din alta localitate".

#114
Costi_68

Costi_68

    Membru de o r o a r e

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,414
  • Înscris: 03.11.2009
Eu cea mai "urata" betie am facut-o la o petrecere a burlacilor, am iesit din carciuma sa iau aer (inca se fuma inauntru), am borat si m-am culcat incolacit la radacina unui copac, in spatele gardului verde, nu ma putea vedea nimeni :D .

Telefonul mobil ramasese in carciuma, am dormit vreo 3 ore incolacit, apoi am plecat acasa cu taxi...

Eheei, tinerete ani frumosi :lol:

#115
popadanut1997

popadanut1997

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,103
  • Înscris: 12.11.2022
Si eu de multe ori am baut mult, maxim 2 sticle de alea mari de 2,5 de berica. Mi s-a taiat filmul, nu mi-am amintit nimic, dar nimic. Nu mi-am amintit cum am ajuns acasa.
Sincer sa fiu, am si cazut pe jos, m-am trezit ranit pe palme. Am cazut cu palmele de asfalt.
De la 2 sticle de 2,5 te faci praf rau de tot.
Dar de la una de 1 litru nici macar ametit nu esti.
De atunci sunt mai atent, beau de atunci doar mica, la 1 litru. Posted Image Posted Image Posted Image


Si da, de la 2 sticle de 2,5 fac urat. De la una de 1 litru, nu.

Edited by popadanut1997, 12 January 2024 - 14:28.


#116
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,436
  • Înscris: 05.07.2018
Un barbat care se lauda cu betiile sale, visul oricarei femei.

#117
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,436
  • Înscris: 05.07.2018
De ce? Când beau, intru pe forum cu clonele.  Trolez pe un topic, fac flame pe altul, distracție, ce mai...

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate