Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...
 La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!
 Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...
 Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...
 

Voi la ce vă uitați de revelion?

* - - - - 4 votes
  • Please log in to reply
47 replies to this topic

Poll: La ce vă uitați de revelion? (69 member(s) have cast votes)

La ce vă uitați de revelion

  1. Antena 1 (4 votes [5.80%])

    Percentage of vote: 5.80%

  2. România TV (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. Pro TV (16 votes [23.19%])

    Percentage of vote: 23.19%

  4. Realitatea (1 votes [1.45%])

    Percentage of vote: 1.45%

  5. Digi 24 (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  6. Internet (35 votes [50.72%])

    Percentage of vote: 50.72%

  7. Alte propuneri (13 votes [18.84%])

    Percentage of vote: 18.84%

Vote Guests cannot vote

#19
marianvasile

marianvasile

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 535
  • Înscris: 10.05.2013
Nu comentez!

#20
dacibesti

dacibesti

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,569
  • Înscris: 01.02.2007
Macar ati sters si votul, daca tot ati sters comentariul?
Multumesc.
Sa aveti Sarbatori Fericite!

#21
Moinesti72

Moinesti72

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,073
  • Înscris: 30.07.2006

View PostValy_User, on 24 decembrie 2023 - 16:38, said:

Voi la ce vă uitați de revelion?
De când Dan Negru nu mai face Revelionul nici că ar mai fi ceva interesant de revelion.
La Realitatea m-am uitat cu greață în fugă, de revelionul trecut au avut o emisiune în care Liviu Dragnea gătea.
La România TV, George Simion invitat de onoare. Au încercat să copie emisiunea lui Dan Negru cu măștile, le-a ieșit cât de cât.
La Digi, deși ceva promițător nu a reușit să-mi capteze suficient de mult atenția. Sper ca anul ăsta să le iasă mai bine.
La Pro TV au avut ceva cu Las Fierbinți dacă nu mă înșel. Cred că a fost cea mai proastă emisiune dintre toate televiziunile. Nu înțeleg cum au captat atenția atâtor oameni încât au ajuns lideri de audiență.
Ce s-a întâmplat cu Dan Negru mi se pare destul de trist. Chiar zilele trecute a anunțat din nou pe Facebook că nu mai face revelionul.
Adică a făcut atâția ani, și s-a întâmplat o dată să nu mai fie lider de audiență și l-a dat afară.

PS: Vă rog să nu comentați dacă sunteți dintre cei care nu se uită la TV de revelion.

Trinitas.
The best!

#22
george_alexandru

george_alexandru

    Mwe Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 32,551
  • Înscris: 30.08.2017

View PostValy_User, on 24 decembrie 2023 - 16:38, said:


De când Dan Negru nu mai face Revelionul nici că ar mai fi ceva interesant de revelion.

Nu am văzut nici o emisiune de Revelion realizata de Dan Negru. Ce am pierdut?

Ca să răspund la întrebare, nu mă uit la TV de Revelion.

Edited by george_alexandru, 25 December 2023 - 11:40.


#23
Valy_User

Valy_User

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,017
  • Înscris: 02.08.2021
Vezi că mai sunt pe YT dacă vrei să le vezi.
Totuși, ești plecat pe dincolo?

#24
george_alexandru

george_alexandru

    Mwe Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 32,551
  • Înscris: 30.08.2017
Nu, sunt în țară și aici fac Revelionul cu niște amici, am închiriat o pensiune în Moieciu.

#25
leomagic44

leomagic44

    Io, cu electronii.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,050
  • Înscris: 06.02.2012
Multumesc ca mi-ati sters comentariul.
De ce? pentru ce?

#26
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,845
  • Înscris: 07.07.2009
Eu o să mă uit la o sticlă de whisky și bere (evident le voi consuma), :lol: în rest poate YouTube. Pe canale TV chiar nu ai ce să vezi în afară de țigănie cu manele.

Edited by KLM2009, 25 December 2023 - 12:40.


#27
legalmente

legalmente

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 44
  • Înscris: 02.06.2023
ne uitam la TikTok...cam nu prea mai avem rabadare pentru televizor.

#28
Rares95

Rares95

    Severin, MH

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,433
  • Înscris: 18.01.2020
La monitoare cu PRTG-uri ca-s de serviciu Posted Image

#29
aaaa4567

aaaa4567

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,526
  • Înscris: 18.10.2011

View PostValy_User, on 24 decembrie 2023 - 16:38, said:

Voi la ce vă uitați de revelion?
De când Dan Negru nu mai face Revelionul nici că ar mai fi ceva interesant de revelion.
La Realitatea m-am uitat cu greață în fugă, de revelionul trecut au avut o emisiune în care Liviu Dragnea gătea.
La România TV, George Simion invitat de onoare. Au încercat să copie emisiunea lui Dan Negru cu măștile, le-a ieșit cât de cât.
La Digi, deși ceva promițător nu a reușit să-mi capteze suficient de mult atenția. Sper ca anul ăsta să le iasă mai bine.
La Pro TV au avut ceva cu Las Fierbinți dacă nu mă înșel. Cred că a fost cea mai proastă emisiune dintre toate televiziunile. Nu înțeleg cum au captat atenția atâtor oameni încât au ajuns lideri de audiență.
Ce s-a întâmplat cu Dan Negru mi se pare destul de trist. Chiar zilele trecute a anunțat din nou pe Facebook că nu mai face revelionul.
Adică a făcut atâția ani, și s-a întâmplat o dată să nu mai fie lider de audiență și l-a dat afară.

PS: Vă rog să nu comentați dacă sunteți dintre cei care nu se uită la TV de revelion.

Rau faci ca ne rogi. De ce nu am putea comenta, sa venim cu alte variante? De ce ar trebui sa ne uitam la televizor?

Pe vremuri, te uitai din cauza ca era cam singura varianta accesibila (putini aveau aparate video etc), nu puteai merge in alta parte (in afara de rude etc). Si erau si chestii deosebite fata de ce se dadea regular, incluzand umor, muzica etc.. Astazi s-a comoditizat totul... Pana si la mancare nu mai e nimic deosebit fata de restul anului. Inainte erau chestii care se faceau numai de Revelion si de Pasti eventual. Chestii care astazi sunt banale, se gasesc la orice magazin (salata de boeuf, saratele cu chimen etc).

#30
murdar

murdar

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,862
  • Înscris: 24.05.2020
Eu o sa ma uit la clepsidra si la termometrul de la sauna.

#31
leomagic44

leomagic44

    Io, cu electronii.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,050
  • Înscris: 06.02.2012
Ma uit unde vrea muschiu meu, care e treaba? Deranzeaja?

#32
popadanut1997

popadanut1997

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,103
  • Înscris: 12.11.2022
Eu ma uit la PROTV. Nu mai e PROTV ce era odata. Pacat.

#33
Valy_User

Valy_User

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,017
  • Înscris: 02.08.2021

View Postaaaa4567, on 25 decembrie 2023 - 15:49, said:

Fiecare face ce vrea.
Nu am spus nimănui ce să facă.
Dar am deschis acest topic despre emisiunile de revelion. De altfel și aria în care se află este despre TV.

#34
Vlad_22

Vlad_22

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,002
  • Înscris: 16.07.2015
Familia, net, muzică, mâncare etc. Pe 31 lucrez, chiar dacă program scurt, până la 17. Îmi place in general să văd focurile de artificii din marile orașe ale lumii, Livestream.

În general, lumea prea se dă aiurea peste cap cu Revelioanele... Zici că ziua aia e cea mai importantă din Univers, nu alta, deși este anuală. Să nu păstrăm aparențele, mașina țiplă, casa nu știu cum, bucatele din cele mai bune, ori pe la munte undeva etc. Dă-o undeva, înțeleg, dar vezi și cu dinții ăia, analizele, că alea nu țin cont de sărbătoare sau nu, mai degrabă bagi bani în alea decât în nu știu ce sacou scump, pe care oricum îl porți de 2-3 ori că îți rămâne mic.

Edited by Vlad_22, 29 December 2023 - 19:58.


#35
NFS01

NFS01

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,411
  • Înscris: 16.03.2011

View PostVlad_22, on 29 decembrie 2023 - 19:57, said:

Familia, net, muzică, mâncare etc. Pe 31 lucrez, chiar dacă program scurt, până la 17. Îmi place in general să văd focurile de artificii din marile orașe ale lumii, Livestream.

În general, lumea prea se dă aiurea peste cap cu Revelioanele... Zici că ziua aia e cea mai importantă din Univers, nu alta, deși este anuală. Să nu păstrăm aparențele, mașina țiplă, casa nu știu cum, bucatele din cele mai bune, ori pe la munte undeva etc. Dă-o undeva, înțeleg, dar vezi și cu dinții ăia, analizele, că alea nu țin cont de sărbătoare sau nu, mai degrabă bagi bani în alea decât în nu știu ce sacou scump, pe care oricum îl porți de 2-3 ori că îți rămâne mic.
Ne dam Credinciosi dar revelionul este mai important decat Craciunul,Paste

#36
Valy_User

Valy_User

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,017
  • Înscris: 02.08.2021
Cred că ai greșit forumul.
Pe aici nu sunt mulți credincioși.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate