Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic
 Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...
 La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!
 Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...
 

Bollywood Clasic și Bollywood Film

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
_Gaby_

_Gaby_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,072
  • Înscris: 15.11.2021
Bollywood Clasic este un canal de televiziune care difuzează filme și seriale clasice indiene. Este deținut ISG TV și a fost lansat pe 17 ianuarie 2012.

Bollywood Film este un canal de televiziune care difuzează filme indiene. Este deținut de ISG TV și a fost lansat pe 17 ianuarie 2012 cu numele de Bollywood TV. În urma unui rebrand în anul 2014, Bollywood TV a devenit Bollywood Film, iar Bollyshow, un canal deținut de aceeași firmă, i-a preluat numele de Bollywood TV.

Siglele Bollywood Film și Bollywood Clasic de Crăciun. Nu le-am mai decupat complet, în speranța că poate se văd mai bine. :)

Attached Files



#2
gogosaru100

gogosaru100

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,476
  • Înscris: 06.08.2015
okPosted Image

#3
dorin_2k

dorin_2k

    Master Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 48,384
  • Înscris: 01.12.2001
Aoleu. Vrei sa faci topic pt toate câteva sute de posturi transmise în Ro?
Doar copy paste de pe Wikipedia?

#4
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,837
  • Înscris: 06.11.2018
despre canalele bollywood se discuta aici: https://forum.softpe...9-bollywood-hd/

#5
_Gaby_

_Gaby_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,072
  • Înscris: 15.11.2021

 dorin_2k, on 23 decembrie 2023 - 23:07, said:

Aoleu. Vrei sa faci topic pt toate câteva sute de posturi transmise în Ro?

Ăsta-i ultimul! Promit!:)))
Am văzut că niște starvuri au topic, separate chiar (ex: Realitățile, posturile lui Sârbu și ce alte minunății or mai exista) și am zis că n-am strica. Cel puțin eu nu fac topic la canale inventate cum mai fac unii pe aici. :))

 IceCoolExtreme, on 23 decembrie 2023 - 23:12, said:

despre canalele bollywood se discuta aici: https://forum.softpe...9-bollywood-hd/

Într-adevăr, n-am știut că toate 3 posturi Bollywood sunt la pachet. În titlu e menționat doar Bollywood HD, iar astea 2 nici măcar în HD nu-s în stare să emită. Abia de emit și în SD. :)

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate