Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina
 Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei
 Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024
 Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica
 

Madame Web (2024)

* * - - - 1 votes
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
beavis03

beavis03

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,582
  • Înscris: 10.04.2009
Cassandra Web, un paramedic din Manhattan, are puterea clarviziunii. Forțată să se confrunte cu adevăruri dureroase din propriul trecut, ea leagă o prietenie cu 3 tinere cu un viitor strălucit în față.

Trebuie, însă, să supraviețuiască prezentului.

LINK IMDb


[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/s_76M4c4LTo?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
n-amname

n-amname

    Brain Power User

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,729
  • Înscris: 10.11.2013
Lol comentariile de la videoclip sunt geniale.

#3
wld-ro

wld-ro

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,119
  • Înscris: 04.09.2013
Am tot vazut diverse filme cu eroi Marvel in ultimii 20 de ani. Niciunul nu il pot compara cu primul Spiderman. Nici macar pe urmatoarele doua cu Tobey. Ca sa nu mai spun ca de-a lungul timpului matusa May "s-a transformat" in verisoara.

Am citit comentariile, sunt amuzante intr-adevar.

#4
n-amname

n-amname

    Brain Power User

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,729
  • Înscris: 10.11.2013
pentru mine, filmele marvel au cam murit de la blade. Mid and overrated.

#5
Cosmin_Andrei

Cosmin_Andrei

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,577
  • Înscris: 26.12.2015
Arata rau, foarte rau. Asta a fost gandit initial ca si-un serial pt. CW, nu film la cinema. E doar o alta incercare ratata a Sony de-a face un multivers cu Spider-man si Sinister 6.

#6
beavis03

beavis03

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,582
  • Înscris: 10.04.2009
[ https://i.postimg.cc/Y2m96Dfq/photo-2023-12-12-19-39-53.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ https://i.postimg.cc/qvrzMcKB/photo-2024-01-20-21-49-40.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ https://i.postimg.cc/6qRpBT5G/photo-2024-01-09-22-47-14.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#7
hellmarvel

hellmarvel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,931
  • Înscris: 12.03.2010
L-am vazut (thank you, Internet) pentru ca toata lumea se caca-n capul lui.

Nu e prost, e doar slab (cum zicea cineva, parca-i film de televiziune) actiune la minim (asta n-ar fi neaparat o problema daca storyline-ul ar fi fost mai de Doamne-ajuta) alea nu apar in costumele alea decit citeva secunde, ca momeala pentru filme viitoare (eu zic s-o lase balta, dupa experienta The Marvels, si la cit de prost se anunta sa stea ăsta la box office).

Ar fi avut o sansa sa fie un Spiderman mai pentru adulti, fara chestii spectaculoaae, daca ar fi ridicat si probleme pentru etajele superioare ale creierului (de exemplu, eu dintotdeauna am fost de parere ca un om with unchecked powers ar fi in mod inevitabil un pericol pentru societate).

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate