Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!
 La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e
 Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...
 Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...
 

Cont Google

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
SandraTo1993

SandraTo1993

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 13.12.2023
Buna ziua,
Va rog sa mă ajutați cu o îndrumare.
Ce trebuie sa fac pentru a mă loga cu un cont Google pe un telefon nou, dar fara sa ii preia numerele de telefon salvate în backup'ul acestuia?
Am cumpărat un nou telefon și vreau să îl folosesc in scop personal, dar totodată, vreau sa mă loghez cu contul de Gmail al firmei, fara a prelua însă și agenda salvată pe acesta.
Mulțumesc anticipat pentru răspunsuri!

#2
cipinet

cipinet

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,030
  • Înscris: 25.08.2010
Initial te loghezi cu contul tau, apoi bagi si contul celalalt dar debifezi sincronizarea de contacte.

#3
SandraTo1993

SandraTo1993

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 13.12.2023
Am incercat, nu funcționează:(

#4
cipinet

cipinet

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,030
  • Înscris: 25.08.2010
Daca initial te loghezi cu contul fhrmei, si daca il adaugi dupa cred, pana apuci sa opresti sincronizarea evident ca deja ti le aduce. Dupa logare, opresti sincro, apoi stergi contactele din aplicatia Contacts. Apoi poti face sincronizard de contacte cu alt cont.

#5
SandraTo1993

SandraTo1993

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 13.12.2023
Da, are logica ceea ce spui.
Am incercat și aceasta varianta.
Însă, in momentul in care am incercat sa sterg contactele(când sincronizarea era dezactivată), îmi apărea notificare spunandu-mi că dacă incerc sa sterg, mi le va șterge și de pe restul dispozitivelor sincronizate cu contul respectiv.
Daca fac asta, "mă omoară" soțul:))
Vorbim de 1700 de contacte :D

#6
fals

fals

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 28.04.2007
Poti selecta din Contacte ce cont vrei sa afiseze. Contacte/trei liniuțe(in stanga)/cont firma apoi selectezi ce contacte vrei sa afiseze,sim, telefon, cont firma, contul tau. Vorbesc de Contacte samsung. La Contacte google trebuie sa fie cam la fel

#7
Mstarcea

Mstarcea

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 15.04.2022
Nu bagi cartela sim. Dai drumul la telefon te duci in setari google inchizi sincronizarea.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate