Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Nivel de trai

Semnal bun da'... prost

De ce statiile de radio FM nu ren...

Pe unde pot sa gasesc statistici ...
 Este reconditionat acest laptop?

Prelungire fire electrice

Amintiri despre satelit si retran...

Care este cel mai bun mod de a pr...
 Recomandare centrala termica apar...

samsung Xcover 5 Nu mai vrea

Telefon de budget pentru filme 10...

Recomandare serviciu / firma recu...
 La mulți ani @Piniuli!

Pret inghetata corso kaufland?

La multi ani @Constantin si Elena...

La mulți ani @Ion_Bumbu!
 

OnePlus 12

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
184 replies to this topic

#181
gutii

gutii

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 118
  • Înscris: 05.05.2006
Buna ziua,
Stie cineva de ce imi apare iconita de VoWIFI cu semnul exclamari, in bara de notificari, pe un Oneplus 12 in reteaua Vodafone?
Multumesc

Attached Files


Edited by gutii, 29 April 2024 - 19:28.


#182
AzADumitru

AzADumitru

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 410
  • Înscris: 26.11.2022
Eu am Vodafone si nu am patit acest lucru

#183
xew

xew

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,611
  • Înscris: 30.12.2007
Asa aparea si la mine cind aveam un singur sim (Orange) si aveam bifa pusa pe apel celular preferat, muta pe apel wifi preferat si dispare. Am simulat acum cu dual sim (Orange si Digi) si nu mai apare acea icoana, optiunea de a alege intre cele 2 preferinte e valabila doar la sim 1.

#184
xew

xew

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,611
  • Înscris: 30.12.2007
Scuze, postez tot eu. Au trecut 15 minute si nu mai putut edita postarea de mai sus.
Nu am mai umblat in 12-le meu sa scot un sim, am folosit 12R-ul sotiei ca e acelasi lucru. Deci dupa cum spuneam, daca ai setat apel celular preferat si esti conectat la wifi apare acea icoana, daca setezi apel wifi preferat notificarea dispare. E valabil daca folosesti doar un singur sim, optiunile sunt la sim 1.

Attached Files

  • Attached File  2.jpeg   49.66K   33 downloads
  • Attached File  1.jpeg   40.47K   29 downloads


#185
gutii

gutii

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 118
  • Înscris: 05.05.2006
Da, folosesc doar un singur sim. Dacă dau în setări pe apelare celulară dispare, dar dacă dau înapoi pe apelare Wifi apare din nou.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate