Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare bec far VW Touran 1T3

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...
 

SMS Samsung j6

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
98521457

98521457

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 208
  • Înscris: 25.11.2023
Buna dimineata,
Daca tot am ajuns pe acest forum, vreau sa mai lamuresc o problema. Am avut o mica (din fericire) neplacere la un hotel din cauza telefonului meu.
Concret. Nu au receptie non-stop. Intrarea (principala si camere) se face pe baza unui cod de acces trimis cand ajungi la usa. Fiind noapte, eu nu vad noaptea nici cu ochelari, nici fara ei, nu am vazut data trimiterii mesajului. Mai statusem la ei si nu am sters mesajul vechi. Am intrat in alta camera. Telefonul meu (aici e problema) afiseaza prima data cele mai vechi mesaje.
Nu gasesc, nu stiu unde in setari, la un Samsung j6, as putea schimba asta. Sa mi se afiseze prima data cele mai noi mesaje.
Multumesc.
Pe alea de la hotel le-am sters pe toate. Dar am altele pe care trebuie sa le pastrez un timp.

#2
Leo2006

Leo2006

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,823
  • Înscris: 30.08.2006
Depinde de versiunea de android. Acum ultimele mesajele sunt in capul listei. Pe android 13 nu exista sortare lista mesaje. Pentru simplitate eu urmaresc notificarile.

Edited by Leo2006, 29 November 2023 - 09:34.


#3
Raz0rblade

Raz0rblade

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 675
  • Înscris: 18.08.2021
Cele mai noi mesaje sunt sus in lista, dar daca ai mai multe de la acelasi trimitator - acelasi nr. scurt sau apelant din lista, de exemplu - se inverseaza, cel din josul sub-listei e cel mai nou, ala de sus e cel mai vechi. Si asta nu are legatura cu versiunea de Android sau modelul de telefon.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate