Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3
 Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 

Creare website Magazin Online

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
maldi

maldi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 16.08.2009
Hello, am un website magazin online neterminat in lucru si as avea nevoie de cineva care se pricepe sa il termine  ar mai fi de facut - creare pagina categorie principala 6 la numar , creare pagina prezentare pentru service si mentenanta este facuta dar mai trebuiesc mici modificari gen niste poze un banner ceva , creare pagina pentru magazin gen ofertele magazinului , si o verificare pentru securitate si performanta stiu ca se fac la final , cateva editari foto  ar mai fi cate ceva mai minor, din punctul meu de vedere este facut bine nu sunt erori sau ceva sa ne incurce sa terminam sau sa incepem de la inceput chiaar daca se gaseste ceva facem si asta, pentru alte detalii imi puteti lasa mesaj si va trimit un nr de telefon, daca ne inteleg as dori si o colaborare pentru viitor cum ar fi ceva reclame mentenanta etc , multumesc

Platforma - Wordpress
Tema -  Woodmart Pro
Pluginuri -  Elementor Pro, cam toate sunt Pro

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate