Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...
 La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!
 Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...
 Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...
 

Problema cu conectarea la internet și configurarea unui router

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
Ovidiu4224

Ovidiu4224

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 17.10.2023
Zilele trecute un prieten și-a luat un router nou și mi-a spus că nu îi mai merge internetul.
Am conectat cablul de internet in receiver și am văzut că nu era trecut userul și parola de la pppoe pe care ți le dau cei de la Digi.
Pe scurt a spus că nu le mai are și am sunat la ei și au resetat parola și au trimis datele prin SMS. Când le introduc îmi spune că sunt greșite.
Și când conectez un laptop direct la internet(din receiverul de la Digi) îmi arată în Windows "Identifying".
In router îmi spune "deconectat de la internet"



#2
DIGI_Helper

DIGI_Helper

    Senior Member

  • Grup: Helper
  • Posts: 8,357
  • Înscris: 16.04.2014
Salut,

Daca nu ai reusit sa rezolvi problema cu conectarea la internet, te rog sa-mi trimiti un mesaj privat cu datele de identificare ale contractului pentru a putea incerca sa te ajut.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate