Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare bec far VW Touran 1T3

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...
 

Binance si grupurile de Whatsapp

  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,825
  • Înscris: 10.12.2006
In urma cu o saptamana am fost adaugat intr-un grup de Whatsapp numit Binance România A169 de catre un numar cu prefix de Pakistan +92:

"Bun venit la Binance News Group. Grupul de știri este în principal responsabil pentru creșterea vizibilității Binance în România, promovarea produselor de investiții Binance, creșterea gradului de utilizare a Binance în România și atragerea mai multor investitori pentru a alege platforma Binance. În același timp, grupul de discuții va împărtăși cunoștințele și informațiile despre criptomonede, precum și cercetarea și judecata valutară, pentru ca toată lumea să învețe și să discute."

Am intrat de curiozitate sa vad care e teapa, dar e destul de subtire cu toti oamenii astia cu nume straine si numere de Romania ce sunt de fapt doar boti.


[ https://i.imgur.com/Y41hXWF.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
george_alexandru

george_alexandru

    Mwe Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 32,546
  • Înscris: 30.08.2017
Mai stai o vreme pe acolo, poate afli când creste bitcoinu'

#3
zyppster

zyppster

    viața este o contradicție

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,972
  • Înscris: 02.02.2008
macar nu ti-au cerut sa iti scuturi banii din cont in cine stie ce criptomoneda obscura. not yet at least.

#4
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,825
  • Înscris: 10.12.2006
Tot discuta botii intre ei, se citeaza reciproc, am cerut si eu un link unde sa trimit banii si deocamdata ma ignora Posted Image
Mai astept.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate