Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil
 Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...
 "enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!
 La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)
 

necazuri dupa operatie cervicala

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
florinellll

florinellll

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,076
  • Înscris: 02.09.2009

View Postadip1962, on 18 august 2023 - 20:01, said:

.
Este greu de crezut ca medicul a gresit la operatie. In 99,9999999% din cazuri pacientul este de vina.
Crede-ma ca stiu ce spun.
Iti dai seama ca esti hilar?

#20
vallywally

vallywally

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 132
  • Înscris: 14.06.2004
Normal ca e devina pacientului care nu a avut grija mai din timp, Necazul este ca inainte de operatie putea merge si minca, acum nu mai poate. Au zis ca o dau la recuperari si
poate nu e totul pierdut. Daca nu va merge la handicap  si o sa fie bani sa-i ia o roaba sa o plimbe prin curte habar nu am.
E bine sa fi sanatos ce pot zice

#21
vallywally

vallywally

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 132
  • Înscris: 14.06.2004
Si eroarea imi apartine mie , am avut un moment impresia ca cuunoateti definitia malpraxisului, dar am gresit.
Se poate inchide.

#22
E91

E91

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 526
  • Înscris: 14.01.2013
@valy, cred ca cel mai corect si sanatos e sa va concentrati toata energia (si banii) spre a pune inapoi pe picioare complet persoana cu probleme.
abia apoi dupa ce s-a rezolvat asta, va ocupati de mal praxis - posibil ca in procesul asta de recuperare sa apara materiale concludente pentru mal praxis.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate