Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic
 Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...
 La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!
 Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...
 

Motorola Razr 40

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
myhayinferno

myhayinferno

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 239
  • Înscris: 03.08.2008
Salutare, dacă nu a deschis nimeni nici un topic despre el, să încep eu.
L-ați comandat ? Mulțumiți de el ? De cameră ? Baterie ?

La mine pare totul ok, doar că uneori are un mic lag în deschiderea aplicațiilor. Sper că un update va rezolva situația.

#2
Leo2006

Leo2006

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,829
  • Înscris: 30.08.2006
Depinde ce telefon ai avut inainte. Procesorul Snapdragon 7 Gen1 e un midrange, acelasi de pe un Honor 90. In Antutu scoate 550000 puncte departe de un procesor de flagship de generatie mai veche gen Snapdragon 888+ cum e la Motorola Edge 30 Fusion. Am trecut si eu de la Snapdragon 888 la un Motorola Edge 40 motorizat de un Mediatek 8020 si e putin mai lent dar nimic deranjant. Posibil ca acel lag aleator sa fie remediat dar Motorola nu scoate patch-uri rapide.
Daca dupa achizitie, imediat si-a facut un update de securitate, e bine sa-i dai un reset cat nu i-ai instalat toate aplicatiile.

Edited by Leo2006, 14 August 2023 - 19:37.


#3
myhayinferno

myhayinferno

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 239
  • Înscris: 03.08.2008
Vin de pe un Moto G100, la care n-am avut niciodată pic de lag.
Este resetat, și instalat totul de la 0. Rămâne să aștept un update să vedem ce și cum. Ideea e că apare destul de rar, deci nu e ceva foarte deranjant.

#4
Cristy0007

Cristy0007

    FM forever

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,400
  • Înscris: 04.05.2017
La 40 edge a dat-o in bara cu mediatek ul , care pare mai slab evident decat snapdragon 888 , Motorola grabindu-se să scoată doar o denumire ,nimic nou dupa edge 30 fusion.       Am tot bibilit razr40,dar in afara ca este pliabil, parcă stai cu o teamă,nu este nimic wow. Momentan in afară de 30 e. fusion si Ultra , nu este nimic deosebit . Totusi cu modelele astea au spart puțin piața anul ăsta, iar razr40 nu face rabat ca orice om aproape să-și permita un pliabil. Este la abonament cu tot cu rată la el da spre 170 ron 5g nelimitat tot, la Orange.

#5
xperia_ray

xperia_ray

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,104
  • Înscris: 13.01.2013
14 le cand vine?

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate