Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...
 Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3
 Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 

Sa continui relația ?

- - - - -
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
wertyck

wertyck

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,621
  • Înscris: 13.03.2005
Sa inteleg ca a fost doar inca un producator de fumigene?

#20
Kirikiri

Kirikiri

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 11.08.2023
Nu, nu ne-am despărțit, suntem împreună

#21
stefians

stefians

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,204
  • Înscris: 12.09.2019
Bv ,sa nu te despartesti .
Mai greseste si omu ,daca nu îți zice altfel cand faceti amor e bine.
Încearcă să stai departe de tiktok.

#22
magicianX

magicianX

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 33
  • Înscris: 17.07.2023

 Kirikiri, on 18 august 2023 - 07:45, said:

Nu, nu ne-am despărțit, suntem împreună
Deci ai decis... oricum la astfel de intrebari existentiale, de obicei cel mai bun lucru este sa lasi timpul sa intervina... fie plictiseala, fie interes sporit.

Sigur, daca bate tic-tacul biologic si vrei copii... te decizi daca vrei sa ai de a face cu el toata viata (kids and stuff) sau nu.

#23
CatSeeven

CatSeeven

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 19.03.2024

Vizualizare mesajKirikiri, pe 11 august 2023 - 09:04, a scris:

Buna ziua ! Sunt in relație cu un tip de aproximativ 1 an de zile . Problema e in felul următor: nu i-am cunoscut încă părinții , nici el pe ai mei , nu avem relația oficiala pe Facebook. In schimb , iesim prin oraș/mall/film, mă ține de mână , nu se ascunde de lume. Am fost și la munte împreună. El a mai avut o relație în trecut , de aproximativ 6 ani de zile . S a întâmplat să mă strige pe numele fostei lui , dar l am iertat.
Zilele trecute m-a strigat pe numele unei colege de munca , colega lui este căsătorită, are și copii. L-am întrebat dacă are vreo legătură cu aia , a zis că nu , ba chiar a și plâns spunând că eu îl acuz de un asemenea lucru. (E pt primara dată când îl văd așa afectat ) El nu este genul care sa insele, practic el e genul de om muncă și casa . Îmi povestește orice, îmi spune unde a mers , ce a făcut ..etc. acum câteva zile ne am certat și i am spus că ar fi mai ok sa ne despărțim (asta s-ar întâmplat atunci când m-am strigat pe numele colegei lui, eu am răbufnit )
Acum sincer îmi pare rău că s a ajuns aici .. mă obișnuisem cu el .. credeți că ar fi bine sa îl sun sau sa îmi văd de treabă ?

Cand s-a intamplat asta ? Daca vrei sa i-o platesti ia-ma pe mine, sunt singur si-mi caut o relatie pe bune. Nu-s ce dracu ca nu mi-am gasit, am 55 vai de capul meu. Vorbesc serios. Daca vrei. Suna naspa da asta este, folosesc si eu ce mijloc am la dispozitie. Toate bune.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate