Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...
 Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 

Scriere mesaje pe Whatsapp de pe Samsung Galaxy Watch 5

  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
mariustm32

mariustm32

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 566
  • Înscris: 10.11.2015
Bună ziua,

Așa cum am scris și în titlu, mă interesează să știu dacă este posibil să scriu mesaje direct de pe un ceas Samsung Watch 5. În momentul de față, merge doar să răspund la mesajele care îmi vin pe WhatsApp, dar nu merge să încep eu o conversație de pe ceas.

Mereu trebuie să scot telefonul din buzunar, să încep conversația și apoi doar să răspund la mesajele care îmi vin.

Am încercat să instalez WhatsApp pe ceas, dar spune că ceasul nu suportă WhatsApp.

Bun, există vreo posibilitate să rezolv această problemă sau singura soluție este să încep conversația de pe telefon?

Mulțumesc anticipat.

Edited by mariustm32, 23 June 2023 - 17:03.


#2
Akalino

Akalino

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 297
  • Înscris: 16.01.2023

 mariustm32, on 23 iunie 2023 - 16:57, said:

Bună ziua,

Așa cum am scris și în titlu, mă interesează să știu dacă este posibil să scriu mesaje direct de pe un ceas Samsung Watch 5. În momentul de față, merge doar să răspund la mesajele care îmi vin pe WhatsApp, dar nu merge să încep eu o conversație de pe ceas.

Mereu trebuie să scot telefonul din buzunar, să încep conversația și apoi doar să răspund la mesajele care îmi vin.

Am încercat să instalez WhatsApp pe ceas, dar spune că ceasul nu suportă WhatsApp.

Bun, există vreo posibilitate să rezolv această problemă sau singura soluție este să încep conversația de pe telefon?

Mulțumesc anticipat.
Pe whatsapp si pe mesenger nu se pot initializa conversatii ci doar a raspunde la ele !!!

#3
mariustm32

mariustm32

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 566
  • Înscris: 10.11.2015

 Akalino, on 23 iunie 2023 - 17:36, said:

Pe whatsapp si pe mesenger nu se pot initializa conversatii ci doar a raspunde la ele !!!
Am încercat și eu mai multe variante, dar nu am găsit nicio soluție. Am crezut totuși că există un truc sau ceva pe care nu îl știu. Mulțumesc totuși pentru răspuns.

#4
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,867
  • Înscris: 06.01.2008
Eu tin minte ca s-au laudat cei de la Samsung sau de la WhatsApp (nu mai stiu sigur) la un update recent ca au bagat optiunea sa poti scrie mesaje direct de pe ceas pe GW 4 si GW5, dar nimic...

Edited by Hider141, 26 June 2023 - 13:57.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate