Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3
 Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 

Lasă-mă, îmi place! Camera 609

* - - - - 2 votes
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,837
  • Înscris: 06.11.2018
Antena 1 a anunțat că au început filmările pentru un nou serial românesc produs de Ruxandra Ion și Dream Film Production. Noul serial care fi difuzat în această toamnă la Antena 1 se numește Lasă-mă, îmi place! Camera 609 și este o adaptare după producția turcească Room 309 (titlul original: No 309).

Ruxandra Ion:

"Este primul serial de gen făcut în România. Este o comedie romantică, de fapt un romance cu elemente de comedie, dar și cu elemente de dramă.

Pentru mine este o mare provocare. Am o echipă nouă, formată în mare parte din tineri. Iar distribuția… bombă. O să vedeți în curând. Cred cu tărie că va fi un produs cu multe ingrediente pline de savoare, cu care vă veți delecta în această toamnă la Antena 1.

Lia - Soția sotului meu  și Lasă-mă, îmi place! Camera 609 sunt cele două titluri care mă fac să mă trezesc la 5 dimineața… și eu nu sunt o persoană matinală."

Despre noul serial Lasă-mă, îmi place! Camera 609:

"Protagoniștii acestui serial nu se îndrăgostesc la prima vedere, ci se întâlnesc dintr-o greșeală, iar din momentul acela se dă startul unei situații de tip domino, în care stângăciile, du-te vino-ul, situațiile comice, dar și cele romantice și emoționante continuă fără oprire.

Tot în prim plan se află și o moștenire foarte mare, care nu se dobândește prin succesiune, ci printr-o condiție specială impusă prin testament. Desigur, moștenirea este foarte dorită de unii și extrem de dorită de alții, ceea ce stârnește o competiție tragi-comică în rândul candidaților," anunță postul Antena 1.

https://www.paginade...ra-ion-21120136

#2
hellmarvel

hellmarvel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,931
  • Înscris: 12.03.2010
Este vorba românească, "Lasa-ma dar nu-mi da pace", ăștia cu titlul n-au auzit de ea?

#3
florinellll

florinellll

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,076
  • Înscris: 02.09.2009
Ia fugi de-aici! Lasă-mă-n pace! Bărbat, femeie... tot ce vezi îți place?Posted Image

#4
SharonCollins

SharonCollins

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,194
  • Înscris: 07.04.2017
Iar imitatii ale unor seriale turcesti?! Distributia aia “ bomba” e de obicei jalnica.

#5
Neaceasca85

Neaceasca85

    Gaz ieftin si curent ieftin

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,839
  • Înscris: 14.10.2008
Lasa-ma in place era o melodie praf din 2014 a lui Raluka.

#6
SharonCollins

SharonCollins

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,194
  • Înscris: 07.04.2017
A Ralukai, ca esti om cu facultate!

#7
tytysor

tytysor

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,516
  • Înscris: 02.09.2006
E privata, deci egala cu zero taiat, nu se pune!

#8
Pekiasan

Pekiasan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,556
  • Înscris: 16.12.2011

 Neaceasca85, on 10 mai 2023 - 13:12, said:

Lasa-ma in place era o melodie praf din 2014 a lui Raluka.
Cine-i Raluka ?

 tytysor, on 10 mai 2023 - 13:22, said:

E privata, deci egala cu zero taiat, nu se pune!
Raluka = privata ?
Adica buda, closet ?

Edited by Pekiasan, 10 May 2023 - 13:40.


#9
Neaceasca85

Neaceasca85

    Gaz ieftin si curent ieftin

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,839
  • Înscris: 14.10.2008
Out of your business, 2011, cea mai tare melodie a ei. A devenit remarcata in 2010 cu DJ Sava, the day of september sau ceva de genul. Love You feat Connect-R 2011. A mai avut una in 2013, All for You. Piesa noua, Dragoste N-am, nu am ascultat-o.

E o cantareata cu strungareata. Posted Image

Aici sunteti cu filmele-serialele, eu am fost mereu fan videoclipuri muzicale, filme am urmarit mai mult cand aveam televizorul shared cu familia. Posted Image

Edited by Neaceasca85, 10 May 2023 - 14:22.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate