Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...
 Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 

Como Park Soseaua Virtutii

* * * - - 1 votes
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
potentialcumparator

potentialcumparator

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 87
  • Înscris: 07.03.2016
Salut,

Rog persoanele mai avizate sa share-uiasca daca stiu ceva despre acest nou complex. Se construieste ok?, potentiale probleme, pareri personale. Va multumesc mult

Mersi

#2
leusteanul

leusteanul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,549
  • Înscris: 09.09.2017
Como Park are de-a face cu Lacul Como? Lux si exuberanta?

#3
potentialcumparator

potentialcumparator

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 87
  • Înscris: 07.03.2016
da, dar ala de pe soseaua virtutii
https://www.imobilia...-bucuresti-6197
nu vad sa aiba site

#4
silvyu_1987

silvyu_1987

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 266
  • Înscris: 18.05.2010
Vad ca nu  zice si distanta pana la antena STS.
Pacat.E o atractie.

Edited by silvyu_1987, 04 May 2023 - 19:43.


#5
potentialcumparator

potentialcumparator

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 87
  • Înscris: 07.03.2016
a cumparat cineva in acest complex?

#6
cheque

cheque

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 09.12.2023
Salve! Stie cineva mai multe despre Como Park? Intentionez sa cumpar de la ei si orice informatie ar ajuta. Multumesc!
Cannot connect to Ginger Check your internet connection
or reload the browserDisable in this text fieldRephraseRephrase current sentenceLog in to edit with Ginger×

#7
djl

djl

    Smrt fa¹izmu, sloboda narodu! Īmi cresc amprenta de Carbon

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,586
  • Înscris: 13.06.2004
Numai când vezi pe site-ul lor că e în centru, deşi e deja perfierie acolo, nu inspiră încredere. Dar văd că deja s-au cumpărat.
Apoi nu ai vestibul cu uşă separată. Unele blocuri au un perete cu formă neregulată. Altele, patul direct în peretele cu cadă. Deci...

 leusteanul, on 04 mai 2023 - 18:42, said:

Como Park are de-a face cu Lacul Como? Lux si exuberanta?

Asculţi "Papa loves mambo" în varianta orchestraţiei cu claxoane şi zgomote de motor.

#8
dincadan78

dincadan78

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,439
  • Înscris: 29.04.2010
Am fost eu la o vizionare saptamana trecuta (blocul1, se va da in receptie in febr 2024). Constructia mi s-a parut calitativa, dar compartimentarea si design-ul proiectat al incaperilor si terasei (balconul cu riflaje din lemn…) nu m-au impresionat. Dimpotriva, am impresia ca acele cote stipulate in schita proiectului (mp) nu par a fi cele reale (ma refer la suprafata utila). Bucataria foarte ingusta (nu are 9 mp utili nici in ruptul capului), nu ai loc sa pui o masuta pt 2 persoane acolo, fiind despartita de living si holul de la intrare cu “perete” din sticla. Iar pretul cam mare pentru ce se ofera, ce sa spun, eu nu as cumpara acolo, poate altora le place, insa mie spatiul mi se pare nefunctional. Poate asa… ca si casa de vacanta, dar nu e cazul in locatia aia. In niciun caz nu l-am simtit ca pe un “camin”… Antena STS, mmmm - nu e de bun augur pt ca e f aproape, in sesnul ca vor fi bruiaje pe semnalul terminalelor mobile 4G/ 5G, nu stiu daca afecteaza si wi-fi… in fine… suntem inconjurati de unde electromagnetice, dar e bine sa ne si ferim de ele cat putem.

#9
Luca-Luca

Luca-Luca

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 26.08.2018
Salutare! Cine a cumparat aici ce parere aveti despre aceasta ansamblu. (pret, calitate,facialitati,zona..), daca a primit cineva informatie cand va incepe constructie la bloc 3. Multumesc!

#10
shase

shase

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,241
  • Înscris: 21.03.2023
Imi place antena aia mare si colorata noaptea cu luminite in rosu galben si albatru. se vede frumos de acolo, nu?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate