Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...
 Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!
 Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...
 

The Exterminators of the Year 3000

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
tomcatsk8

tomcatsk8

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,497
  • Înscris: 05.07.2022
The Exterminators of the Year 3000 , film din 1983, original title: Il giustiziere della strada.
Un film italian clona Mad Max atat de cretinel incat e o placere sa-l urmaresti :D :D .

#2
MindArchitect

MindArchitect

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,009
  • Înscris: 30.11.2021
Pare interesant.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/VKBYHQZFnIQ?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#3
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,297
  • Înscris: 13.01.2011
Ehe, cînd au apărut, stătea lumea cu ,, sufletul la gură ", la filme de acest fel.
Acum nah, par învechite.

#4
MindArchitect

MindArchitect

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,009
  • Înscris: 30.11.2021
Majoritatea filmelor astea erau seara/noaptea pe canale nemtesti. RTL, M6, Pro7, cred ca si pe la italieni erau? Rai1.

Eu am citit titlul si m-am apucat sa caut pe google ca aveam impresia ca este un alt film.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/8nHhkYtYDIo?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Si cat am cautat pana sa imi dau seama cum se numeste, apoi sa-l gasesc sa-l vizionez pe internet.

Si nici nu stiu daca astea erau filme B movies, de Buget sau erau filme importante.
Ca eu le-am vazut prin 90-2000.
Asta de am lasat link este de prin 86.

Edited by MindArchitect, 25 April 2023 - 16:41.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate