Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...
 Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3
 Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 

playlist de eveniment (botez)

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
trafalgar20

trafalgar20

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 535
  • Înscris: 19.11.2017
Ajunsesem sa filmez cu 3 d la un eveniment ,ma rugase unul ca are videocamera 3 d am dat automat de setari ,culmea ca ca se intrerupsese si curentul  adica nu era pic de lumina ,lumea fredona si camera filma dupa presupunerile mele de setari....nici nu ma mai saluta cind ma vede Posted Image...pe scurt la postare,sunt plictisit cind aud :aaaa am pe cineva care se pricepe!banuiesc ca asa a nimerit si autorul postarii...totul se rezuma la economie si bunastare adica plicurile de la oameni nu sa faca o petrecere cu gust...ia-i frate acasa da-le 2 sarmale si un gratar dar nu mai e plicul! sau nu e loc de 35 de persoane am inteles...

Edited by trafalgar20, 12 April 2023 - 19:55.


#20
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,882
  • Înscris: 28.11.2006
Am asistat la multe banchete de sfarsit de clasa a VIII-a si cele mai naspa au fost alea fara DJ. Fiecare vroia altceva, punea unul o melodie si alti 10 strigau sa puna altceva etc. Nu mai zic cate momente moarte. Asa ca in ultimii ani s-au hotarat sa plateasca un DJ. Nici ala nu era cine stie ce scula, era un licean care invatase la aceeasi scoala, dar macar s-a legat treaba mai bine, stia cam ce muzica sa puna si n-a lasat decat vreo 2 momente scurte fara muzica.

#21
dorin_2k

dorin_2k

    Master Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 48,384
  • Înscris: 01.12.2001

View Posttrafalgar20, on 12 aprilie 2023 - 19:49, said:

Ajunsesem sa filmez cu 3 d la un eveniment ,ma rugase unul ca are videocamera 3 d am dat automat de setari ,culmea ca ca se intrerupsese si curentul  adica nu era pic de lumina ,lumea fredona si camera filma dupa presupunerile mele de setari....
Camera 3D la nunta? Nu cumva 360?
Pt 3D îți trebuie echipament special. Și pt vizionare trebuie ochelari.

#22
trafalgar20

trafalgar20

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 535
  • Înscris: 19.11.2017
Sa nu crezi ca era cine știe ce (camerele alea mici portabile) chestie de marketing... Vbesc de acum vreo 8 ani cred cind toată lumea își lua tv cu 3d.a apus repede era lor. Filma în dâre asa se vedea.

Attached Files


Edited by trafalgar20, 13 April 2023 - 12:26.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate