Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...
 Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...
 Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024
 Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?
 

baterie macbook

* - - - - 2 votes
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#19
dreyfus

dreyfus

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 981
  • Înscris: 21.02.2006

Vizualizare mesajpckmuresan, pe 13 iunie 2023 - 10:30, a scris:

Salutare. Stiti cumva un producator bun de baterie pentru un Early 2015, 1466? Slabe review-uri pe net in Romania. Inafara de Green Cell, nu stiu ce sa iau si sa tina mai mult de 1 an.

Eu am Green Cell pentru MacBook Air 2015. Sunt foarte mulțumit! Înainte de ea luasem ceva refurbished de pe la AppleKing.ro. Nu ținea... mă trezeam cu ea goală insant... etc. Green Cell ține ca cea originală. O am de un an și ceva și e încă la 100% (oricum are puțin mai mare capacitatea decât cea OEM.. deci are de unde să consume din "viață".

#20
bela

bela

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,316
  • Înscris: 28.04.2006
Salutare!

Am un MacBook Pro care "a stat" aproape 2 ani dupa ce nou fiind cumparat a fost folosit putin(bateria arata 10 cicluri).
Acum vrand sa il folosesc am constat ca bateria nu mai re deloc autonomie(2-3 min). Este ceva de facut in afara de a schimba bateria? Daca nu, recomandati un service cu raport pret/calitate bun?

Multumesc!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate